27 Лис 2014 19:47 ВістіЗнахідки

Безкоштовний календар з петриківкою на 2015 рік для самостійного друку

Безкоштовний календар з петриківкою на 2015 рік для самостійного друку

Спільнота поціновувачів петриківського розпису розробила безкоштовний календар з ілюстраціями петриківського розпису на 2015 рік. Календар потрібно лише самостійно завантажити та роздрукувати. Дизайнери також створили спеціальні обкладинки з розписом для профілю фейсбука.

“Цього року календар особливий – в ньому використано петриківські розписи 60-70х років видатних майстрів – це так звана класика петриківського розпису. Робіт цього періоду збереглося досить небагато, і більшість з них пропадають в музейних сховищах. Тому цей календар має велике культурне та мистецьке значення для поціновувачів народного мистецтва та для всіх зацікавлених” – пишуть на своїй сторінці у жж творці спільноти та календаря.

Сам календар формату А5, бажано друкувати на фотопапері, але можна й на звичайному. Розробники календаря радять також друкувати його у форматі вітальних листівок для привітання друзів зі святами.

Завантажити календар в форматі pdf та версію звичайними картинками можна на google диску: https://drive.google.com/folderview?id=0B6l7YJCugap8dlVOYXprMERHWlU&usp=sharing

Завантажити обкладинки для фейсбука: https://drive.google.com/folderview?id=0B6l7YJCugap8TTVnNDRMUHdCWnM&usp=sharing

Якщо у Вас з якихось причин не відкриваються посилання, пишіть на petrykivkapaint@gmail.com

Календар не для комерційного використання. Усі права на картини належать їх авторам.

Календар з Петриківським розписом

Календар з Петриківським розписом Календар з Петриківським розписомКалендар з Петриківським розписомКалендар з Петриківським розписом

Рукотвори