09 Жов 2014 23:47 ВістіЗнахідки

У грудні в Софії Київській відкриється Резиденція Св. Миколая

У грудні в Софії Київській відкриється Резиденція Св. Миколая

Цикл новорічних свят відкриває свято, яке чекають усі малюки, свято, яке нагадує нам, що добро треба творити не за примусом чи за необхідності. Зовсім скоро зима подарує нам день Св. Миколая, а разом з цим і відкриття унікальної в Україні Резиденції Св. Миколая, яка функціонуватиме цілий рік та матиме декілька функціональних приміщень.

19 грудня у Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться урочисте відкриття Резиденції Св. Миколая, де він у власній кімнаті прийматиме усіх охочих дітей до 14 січня. Саме там дітки зможуть поділитися зі Св. Миколаєм своїми бажаннями та мріями, а він у свою чергу намагатиметься їх здійснити або принаймні, підкаже спосіб їхньої реалізації.

Крім того, у Резиденції планують проводити екскурсії та постійні виставки дитячих малюнків проекту «Талант.арт». Більше того, працюватимуть невеличкі музеї-виставки новорічних листівок, новорічної іграшки, писанки, солом’яної іграшки, гончарних виробів, ляльки-мотанки, ікон Миколи Чудотворця.

Резиденція Св. Миколая – це чудова нагода пропагувати українські традиції та демонструвати неймовірні роботи талановитих людей нашої Батьківщини протягом цілого року. Не пропустіть нагоду стати частинкою нашої історії.

prostir.museum