Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Відкрилася виставка гобеленів Ніни Марченко (ВІДЕО)

Відкрилася виставка гобеленів Ніни Марченко (ВІДЕО)
10 травня 2012 18:00

Виставка, що грає барвами веселки! Живі і радісні кольори заполонили відвідувачів персональної експозиції Ніни Марченко, що відкрилася 3 травня у столичному Національному музеї літератури України. Авторські гобелени майстрині несуть із собою весняний настрій та диво квітів. Вони заворожили всіх присутніх.

В експозиції щедро представлені королівські квіти – іриси – улюбленці художниці. Назви їх говорять самі за себе: “Ірис у сонячних променях”, “Червоний ірис”, “Рожевий ірис”, “Лугові іриси”, “Фіолетові іриси”. Серед них красується ще один – “Сонячний ірис “Ліна Костенко”. Сорт із такою назвою вивів відомий селекціонер із Тернополя Ігор Хорош – автор 87 сортів саме цих дивовижних квітів, учасник і дипломант багатьох міжнародних виставок ірисів. Задум створити такий гобелен не випадковий. Ніна Марченко – щирий шанувальник творчості як Ліни Костенко, так і Ігоря Хороша.

Виставка авторських гобеленів “Світ квітів дивний” розкриває ще одну грань таланту відомого не лише в Україні майстра живопису Ніни Марченко, картини якої представлені в Національному художньому музеї України та багатьох художніх музеях України. У її доробку – персональні виставки, серія робіт на тему “Голодомор в Україні 1932-1933 років”.

Ніна Марченко дуже відповідально ставиться до своїх робіт. Перед тим, як приступити до роботи над картинами – вона шукає інформацію з архівів, фільмів та фотографій.

Художниця – учасник міжнародних пленерів у Німеччині, Словаччині, Болгарії, Монголії. Живописні роботи Ніни Марченко прикрашають приватні колекції у США, Швейцарії, Італії, Болгарії, Німеччині, Франції.

За матеріалами: cultureua.comphoto.ukrinform.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити