Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Відкрилася виставка гобеленів Ніни Марченко (ВІДЕО)

Відкрилася виставка гобеленів Ніни Марченко (ВІДЕО)
10 травня 2012 18:00

Виставка, що грає барвами веселки! Живі і радісні кольори заполонили відвідувачів персональної експозиції Ніни Марченко, що відкрилася 3 травня у столичному Національному музеї літератури України. Авторські гобелени майстрині несуть із собою весняний настрій та диво квітів. Вони заворожили всіх присутніх.

В експозиції щедро представлені королівські квіти — іриси — улюбленці художниці. Назви їх говорять самі за себе: «Ірис у сонячних променях», «Червоний ірис», «Рожевий ірис», «Лугові іриси», «Фіолетові іриси». Серед них красується ще один — "Сонячний ірис «Ліна Костенко». Сорт із такою назвою вивів відомий селекціонер із Тернополя Ігор Хорош — автор 87 сортів саме цих дивовижних квітів, учасник і дипломант багатьох міжнародних виставок ірисів. Задум створити такий гобелен не випадковий. Ніна Марченко — щирий шанувальник творчості як Ліни Костенко, так і Ігоря Хороша.

Виставка авторських гобеленів «Світ квітів дивний» розкриває ще одну грань таланту відомого не лише в Україні майстра живопису Ніни Марченко, картини якої представлені в Національному художньому музеї України та багатьох художніх музеях України. У її доробку — персональні виставки, серія робіт на тему «Голодомор в Україні 1932—1933 років».

Ніна Марченко дуже відповідально ставиться до своїх робіт. Перед тим, як приступити до роботи над картинами – вона шукає інформацію з архівів, фільмів та фотографій.

Художниця — учасник міжнародних пленерів у Німеччині, Словаччині, Болгарії, Монголії. Живописні роботи Ніни Марченко прикрашають приватні колекції у США, Швейцарії, Італії, Болгарії, Німеччині, Франції.

За матеріалами: cultureua.comphoto.ukrinform.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Додати відгук

ОголошенняЯк замовити
Terra Incognita: подорожі, активний туризм, екскурсії Україною Творча майстерня Олександри Теліженко

Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1137 людей вже підписалися
Що нового?Всі новини
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2017.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити