Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Великодній фестиваль-перформанс на Софіївській площі шукає художників

Великодній фестиваль-перформанс на Софіївській площі шукає художників
19 лютого 2016 11:49

374 художника разом зі своїми роботами зберуться на Софіївській площі в місті Києві та стануть учасниками найграндіознішого фестивалю-перформансу на честь свята Великодня в 2016 році.

Кожен художник / тандем, який стане учасником Великоднього перфомансу 2016, отримає від спонсорів фестивалю в безкоштовне користування одну заготовку ґрунтованого яйця зі склопластику висотою 670 мм і шириною 520 мм, підставку до нього і акрилові фарби. Яйце необхідно буде розписати в традиційному або в авторському стилі.

Готові яйця з підставкою і фарбами почнуть видавати особисто або відправляти поштою в інше місто вже до кінця лютого 2016-го. Крайній термін отримання організаторами вашого розписаного яйця назад – 1 квітня 2016 року.

Хто може стати учасником перформансу? Художники різних напрямків і стилів, ілюстратори, декоратори, дизайнери, майстри розпису яєць, тканин, посуду, майстри петриківського розпису, графічні дизайнери, майстри рукоділля, ювеліри …

За тиждень до Великодня (а саме з 23 квітня) 374 яйця будуть виставлені на Софіївській площі, де також буде створена красива зелена фотозона, організований ярмарок та фуд-корт. У перший тиждень травня, крім фудкорту, фото-зони і ярмарку, пройде тиждень концертів та майстер-класів. Після презентації 374-х яєць в Києві, вони будуть подорожувати з організаторами за межами України з метою популяризації нашої країни.

Умови подання заявки на участь у фестивалі:

1. Вислати коротку інформацію про себе як про творчу особистість, ОРГАНІЗАТОРУ фестивалю – Анастасії Аверіній (https://www.facebook.com/profile.php?id=1059519003&fref=ts)

2. Вислати від 6 до 10-ти фотографій своїх робіт.

3. Додатися в групу на фейсбуці 374 художника https://www.facebook.com/groups/1662461053992595/?fref=ts (перевірте одразу в своїх настройках Фейсбук, щоб Ваш аккаунт було видно всім, щоб була можливість додавати про Вас публікації і робити посилання на Вас )

4. Залишити свій номер телефону, ПІБ, і адресу найближчого відділення нової пошти.

5. Розписувати великоднє яйце можна в традиційному стилі або в сучасному авторському. Ескізи яйця не затверджуються, ми даємо свободу кожному художнику / майстру проявити свою індивідуальність. Намагайтеся креативити і створювати свої роботи без зайвих тендітних деталей, тому що ці яйця будуть переміщуватися не тільки в Києві, а й літати далеко за межі України.

Нам важливо зібрати в проект найталановитіших і креативних людей, як початківців, так і відомих творців, чиї роботи з гордістю представлять Україну за межами нашої країни. Учасників збираємо з усієї України і постараємося зробити все можливе, щоб цей фестиваль був не тільки корисним всім учасникам, а й комфортним.

Що отримує учасник проекту-художник?

1) Згадка кожного з учасників в ЗМІ (як в українських, так і інших приймаючих країнах фестивалю).

2) Буде створено друкований каталог фестивалю з фотографіями робіт учасників (оформленим яйцем) з короткою інформацією про кожного.

3) Для тих, у кого не буде можливості розписувати яйце на своїй території, ми надамо місце для реалізації вашої творчої фантазії.

4) Також буде створено «перформанс в перформансі» – «жива виставка» (протягом березня-квітня 2016-го), під час якої ви зможете в одному з ТЦ Києва розписувати своє яйце. Під цей «живий перформанс» буде зібрано додаткове ЗМІ, ну і, звичайно, всі відвідувачі ТЦ зможуть спостерігати за вашою роботою.

5) Під час розпису яйця фотографуйте і знімайте на відео робочий процес і ми зможемо змонтувати все це в одне єдине відео, яке транслюватиметься на Софіївській площі на плазмовому екрані 6х4 під час Великодніх свят.

З кожним учасником буде підписаний договір про передачу майнових прав на яйце організаторам фестивалю.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити