Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Увага! Стартував проект для митців “Резиденція”

Увага! Стартував проект для митців “Резиденція”
4 травня 2011 21:52

Надання митцям площ для втілення ідей – прецедентне явище для сучасного українського художнього процесу, адже зазвичай арт-інституції цікавить готовий продукт, а не процес його створення. Зокрема, західні інституції вже давно звернули свою увагу на умови, в яких працюють митці, розуміючи, що це – найважливіша стадія роботи майстра. Зараз надання резиденцій художникам стало невід’ємною частиною підтримки митців та стимулювання художнього процесу в цілому. Україна поки не має широкого досвіду таких заходів, в той час, коли наші художники гостро відчувають проблему втілення ідеї в нормальних для творчості умовах.

«Резиденція» – це пілотний проект, ініційований арт-центром Якова Гретера (Київ), мета якого – забезпечити митців комфортним простором для творчості, де можна, по-перше, об’єднати зусилля для створення спільного проекту, по-друге, мати можливість відтворити ідею так би мовити «повного циклу» існування художніх творів – від їхнього задуму через продукування до експонування.

Арт-центр звертається до авторів, які працюють у будь-яких жанрах візуального мистецтва, а також кураторів – вони зможуть втілити свої ідеї, працюючи з командою художників в резиденції. Крім того, взяти участь у проекті можуть театральні трупи чи перформанс-об’єднання для підготовки та реалізації сценічних постанов з подальшою їх презентацією в арт-центрі Якова Гретера.

Серед претендентів на здобуття резиденцій адміністрація арт-центру визначатиме митців, які протягом одного-двох місяців будуть мати змогу безкоштовно працювати в персональній майстерні з метою створення спільного або персонального проекту для експонування в арт-центрі.

Заявки на участь будуть прийматися протягом трьох місяців (стартував проект 1.04.2011), і наприкінці кожного місяця визначатимуться нові резиденти, які працюватимуть у майстернях арт-центру.

За два тижні на офіційному сайті арт-центру Якова Гретера будуть оголошені перші художники та куратори, які можуть починати свої експерименти в персональних майстернях.

Взяти участь у проекті можуть художники, які працюють у будь-якому напрямку сучасного візуального мистецтва: живопис, малюнок, фотографія, відео, скульптура, інсталяція, документація тощо.

Для заявки на здобуття резиденції прохання подавати коротке резюме автора, фото 3-7 робіт (у форматі jpeg, розміром до 1Мб), опис проекту або тему дослідження (за наявності), контакти.

Для кураторської заявки має бути подана коротка біографічна інформація про автора ідеї, концепція проекту зі списком митців, запрошених куратором до проекту, контактна інформація.

Заявка від театральної трупи має включати коротку розповідь про об’єднання і постановку, яку заплановано втілити під час перебування в резиденції та інформацію про зворотній зв’язок.

Заявки на участь у проекті «Резиденція» приймаються виключно в електронному вигляді за адресою: info@greter-art.com

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити