Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Українських керамістів запрошує Національний симпозіум художньої кераміки

Українських керамістів запрошує Національний симпозіум художньої кераміки
11 квітня 2017 17:01

З 11 червня до 2 липня 2017 року в містечку Опішному в Полтавщині відбудеться Національний симпозіум художньої кераміки «ФІЛОСОФІЯ БУТТЯ». У такий спосіб Національний музей-заповідник українського гончарства продовжує традицію проведення творчих конкурсів для мистців кераміки, започатковану 1997 року.

До участі в Симпозіумі запрошуються художники-керамісти й скульптори, яким до 15 квітня 2017 року необхідно подати дирекції Музею-заповідника заявку та проект творчої роботи, а під час Симпозіуму виготовити монументальний твір на тему «Філософія буття» та «Іменне панно».

Програма Симпозіуму – багатогранно насичена: мистці кераміки потраплять у вир масштабних мистецьких подій ІХ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг-2017» – стануть учасниками Фестивалю вогню (01.07.2017), проведуть майстер-класи для учасників VII «сесії» Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРСТВА для харизматиків, романтиків, диваків і діячів (11.06 – 02.07.2017) та гостей Національного фестивалю гончарства (01.07.2017).

Кращі твори учасників Симпозіуму будуть відзначені Гран-прі, преміями та заохочувальними відзнаками від офіційних партнерів.

Організатори зобов’язуються безкоштовно забезпечити учасників матеріалами, інструментами та обладнанням. Детальніше дізнатися про умови участі та заповнити заявку можна на сайті Музею-заповідника: http://opishne-museum.gov.ua/shift-2017/buttya2017.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити