Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Українські художники і французький режисер покажуть проекти про Крим

Українські художники і французький режисер покажуть проекти про Крим
25 січня 2016 17:48

Художній проект :::стежка::: агенції «АртПоле» презентують 30 січня в Музеї Івана Гончара у Києві.

Проект має на меті підтримання постійного зв’язку з Кримом шляхом створення візуальних нагадувань про півострів у публічних просторах міст України. Основою для :::стежки::: стали кримськотатарські орнаменти, виконані керамістом Рустемом Скібіним. На їх основі Ольга Михайлюк розробила художню концепцію, за якою до проекту можуть долучатися різні автори, аби створювати «стежку» в багатьох містах.

«:::стежка::: з’явилася через бажання підтримувати зв’язок із Кримом. Нагадування через орнамент, традицію, музику здалося нам чи не найбільш доречним, і згодом ми переконалися, що не помилялись. На платформі «Спільнокошт» проект підтримали 64 доброчинці, завдяки чому ми змогли придбати фарби та інструменти і розпочати роботу. На сьогодні :::стежка::: вже проявилася у Києві, Вінниці та Бердянську, але цією темою зацікавилися у багатьох містах, і не лише в Україні. Щоб розповісти про ці перші результати, а також подальші плани, ми і збираємось в Музеї Гончара. Також будемо дивитися кіно. Цікаво, що і в нас, і у фільмі Вінсента Муна одночасно виник образ стежки. Можливо, тому, що й українські художники, і французький режисер розповідають про Крим, а отже про існування непростих й завжди особистих стежок, що здатні вивести з темряви», – розповіла Cultprostir представниця агенції «АртПоле» Тетяна Манзюк.

30 січня відбудеться показ фільму французького режисера Вінсента Муна під назвою «Кримські стежки». З 2011 року режисер працює над серією музичних відео «Маленькі планети», які знімає в різних країнах світу: Чилі, Камбоджі, Єгипті, Аргентині, Ісландії. В Україні Вінсент Мун записав відео з гуртом «ДахаБраха», одеськими музикантами, а також серію про Крим.

cultprostir.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити