Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

У музеї “Пирогів” до тла згорів унікальний будинок

У музеї “Пирогів” до тла згорів унікальний будинок
23 лютого 2011 12:08

Вночі у вівторок у музеї “Пирогово” в Києві повністю згорів унікальний експонат експозиції “Карпати”. Першим пожежу помітив охоронець, чий пост розташовано приблизно в ста метрах від “Карпат”. “Незадовго до пожежі він відправився на обхід, а коли повертався, побачив, що будинок вже горить”, – розповів газеті “Сегодня” заступник директора музею Віталій Каленяк.

За його словами, у згорілого карпатського будиночка був солом’яний дах і дерев’яні стіни: “Він згорів повністю буквально за 15 хвилин. На щастя, поруч з ним не було інших будинків, і вогню просто не було на що перекинутися”.

“Будинок був привезений з карпатського села Германівка. Він був зроблений за унікальною технологією, якою уже навіть в Карпатах не користуються”, – сказав заввідділом експозиції Михайло Матійчук.

Поки що найімовірнішою версію вважають підпал.

“Наші фахівці виїжджали на місце пожежі. Про причини сказати поки важко, але підпал не виключається. Ні світ, ні опалення, які теоретично могли спровокувати пожежу, туди підведені не були. Ведеться дослідча перевірка”, – повідомила прес-офіцер Голосіївського РУВС Юлія Мусташ.

У музеї вважають так само. “Сарай розташовано окраю території. З того боку немає паркану, і будь-хто може пройти. Ті, хто підпалили експонат, мабуть, стежили за охоронцем, і коли він пішов на обхід, взялися за справу”, – припустив Каленяк. За його словами, охоронець розповів, що бачив трьох молодих людей, які тікали від сараю. Але які могли бути мотиви підпалу, у “Пирогові” не знають.

ТСН

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити