Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

У Львові з 21 квітня до 16 травня триватиме Великодній ярмарок

У Львові з 21 квітня до 16 травня триватиме Великодній ярмарок
22 квітня 2016 18:18

У будні ярмарок на проспекті Свободи працюватиме з 11:00 до 22:00, у вихідні – з 10:00 до 23:00.

«Святковий Великодній ярмарок у Львові стартує 21 квітня та триватиме до 16 травня», – повідомили сьогодні, 21 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Відповідне рішення прийняв 15 квітня виконавчий комітет Львівської міськради. Відповідно до рішення виконкому, у будні ярмарок на проспекті Свободи працюватиме з 11:00 до 22:00, у вихідні– з 10:00 до 23:00.

Нагадаємо, в цьому році Львівська міська рада вперше оголосила конкурс на організатора проведення великоднього ярмарку у Львові. На конкурс подалась тільки одна компанія – «Львівські ярмарки», яка, відповідно, буде організатором Великоднього ярмарку.

Управління економіки на період проведення заходу має підготувати та видати організатору і учасникам Великоднього ярмарку погодження на здійснення одноразової торгівлі, за винятком торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом.

ТзОВ «Львівські Ярмарки» має встановити на проспекті Свободи 25 смітників, з розрахунку не менше одного смітника на три торгові точки, чотири контейнери для сміття, а також чотири біотуалети та вказівники із зазначенням найближчих до місця проведення ярмарку громадських вбиралень та вбиралень у закладах харчування. Також організатори заходу зобов’язані щоденно прибирати територію після закінчення роботи ярмарку, здійснювати перевірку присутніх на наявність у них скляної тари та інших предметів, які можуть спричинити шкоду життю та здоров’ю відвідувачів заходу,  а також обмежити реалізацію напоїв у скляній тарі.

Крім того, організатор має утримуватися від проведення розважальних заходів та виконання (відтворення) музичних творів з 25 по 30 квітня. На час проведення ярмарку на пр. Свободи буде розміщено торгові павільйони та об’єкти соціально-культурного призначення, загальною площею 600 квадратних метрів».

dailylviv.com

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити