Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

У Львові відбулося сьоме Свято пампуха

У Львові відбулося сьоме Свято пампуха
8 січня 2014 23:21

Упродовж трьох днів – до 9 січня включно– львів’яни та гості міста мають можливість поринути у смачну атмосферу вже сьомого за рахунком Свята пампуха, що відбувається на центральному майдані Львова – площі Ринок, яка у ці дні перетворюється на місце зустрічі родин і друзів, що з радістю продовжують святкувати Різдво за межами домівок.

Пампухи українські, німецькі, американські, російські, з пудрою, солодкі і не дуже, з маком і шоколадом… «Ці смачні символи Різдва є однією з дванадцяти страв різдвяної вечері, якими охоче ласують і дорослі, і малі, – говорить директор Свята пампуха Андрій Сидор. – Крім того, на святковому ярмарку працює велика пампухова хата, в якій не тільки почастують пампушками з різноманітними начинками, а й розкажуть історію цієї смачної страви».

Пампухи 8 9 12

Про народженням Христа людям сповістила «віфлеємська» зірка, й відтоді зірки, або звізди, є одними з основних символів Різдва, які уособлюють благу вістку. То ж не дивно, що площу Ринок під час Свята пампуха прикрашають великі звізди, які підкреслюють особливу, різдвяну, атмосферу.

Також Свято пампуха запросило до виступів найкращі вертепи Львова, які показують свої вистави і, звичайно ж, співають колядки, прославляючи народження Ісусика. А ще – виборюють звання найкращого вертепу-2014. На святі відбуваються й різноманітні веселі конкурси – зокрема, на наймилішого ангела, найкапоснішого чорта, найвправнішу господиню та найшвидшого пампухоїда.

14

Організатори запрошують: «Приходьте! Пампухів вистачить усім». І наводять приклад минулого року: на початку 2013-го відвідувачі досхочу поласували різдвяними смаколиками – з’їли їх аж понад п’ятдесят (!) тисяч. Звичайно ж, підсумки цьогорічного свята підбивати ще рано, але вже зараз видно: апетит у відвідувачів свята, і дорослих, і маленьких, – нівроку…

За традицією, працює цими днями на площі Ринок й різдвяна пошта, за допомогою якої усі охочі мають можливість надіслати у будь-яку точку планети оригінальні мистецькі листівки із побажанням «Веселого Різдва!».

day.kiev.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити