Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

У лютому проведуть конкурс на кращі зразки посуду з етномотивами

У лютому проведуть конкурс на кращі зразки посуду з етномотивами
29 січня 2017 15:39

1-4 лютого 2017 року вперше в рамках Міжнародної виставки подарунків та товарів для дому “ProMaisonShow” (Міжнародний виставковий центр, Київ, Броварський пр-т, 15) відбудеться конкурс на визначення кращих зразків посуду з національними мотивами “ЕтноПосуд-2017”

Переможець буде визначатися Експертною радою конкурсу. Урочисте нагородження учасників відбудеться 4 лютого 2017 року о 12:00 на центральній сцені виставки.

Мета конкурсу:
– Визначення кращих виробів посуду з використанням української орнаментики, національних символів;
– Ознайомлення широкого кола фахівців, преси з досягненнями переможців і їх публічне визнання.

Конкурс буде проведено за такими номінаціями:
• Традиційний виріб ручної роботи
• Дизайнерський виріб
• Промисловий виріб

Участь в конкурсі візьмуть:

1. Бобков Іван – гончар, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (м.Київ)
1. Гармаш Валентина Борисівна – майстер живописець-гончар, вчитель, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (смт.Опішня, Полтавська обл.)
2. Довган Володимир – гончар, реставратор творчої майстерні “Довган-арт” (с.Хотів, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.)
3. Друк Руслан – гончар, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (м.Тернопіль)
4. Дяк Лілія – кераміст, гончар майстерні українського гончарства “Сахно-Арт” (м.Київ)
5. Заліська Вікторія Василівна – вчитель гончарства, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (смт.Опішня, Полтавська обл.)
6. Івашків Сергій – майстер художньої кераміки, гончар, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (м.Червоноград, Львівська обл.)
7. Івашків Назар – гончар, стипендіат Президентської премії для молодих майстрів народного мистецтва України 2016р.(м.Червоноград, Львівська обл.)
8. Кальна Оксана Володимирівна – майстриня художньої кераміки, вчитель, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (смт.Опішня, Полтавська обл.)
9. Маслій Євген – гончар, майстер художньої кераміки. Білосвітова Вікторія – майстер кераміки та глинотерапії майстерні авторської кераміки Євгена Маслія (м.Київ)
10. Мотрій Світлана Іванівна – художник, кераміст, вчитель, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (смт.Опішня, Полтавська обл.)
11. Погонець Сергій і Погонець Світлана – гончарі, учасники районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів, виставок (Тульчинський р-н., Вінницька обл.)
12. Предко Зоя Володимирівна – художник-кераміст (м.Васильків, Київська обл.)
13. Россипчук Жанна – кераміст, учасник міжнародних та національних виставок, фестивалів (м.Київ)
14. Сахно Павло – учасник ярмарків народної творчості, етнофестивалів, керівник гончарського проекту «Сахно-Арт» (м.Київ)
15. Селезньов Сергій і Селезньова Олена – гончарі творчої майстерні “Вогнедана” (Каланчацький р-н, Херсонська обл.)
16. Северин Оксана Миколаївна – майстер художньої кераміки, малювальниця, вчитель, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (смт.Опішня, Полтавська обл.)
17. Смолякова Людмила – реконструктор трипільської кераміки по матеріалам археологічних розкопок музею «Дивосвіт Трипілля», учасник виставок в Україні та за кордоном. (м.Київ)
18. Чепінога Ірина – гончар майстерні українського гончарства “Сахно-Арт” (м.Київ)
19. MASTERKRAMI – виробник ексклюзивних подарункових товарів (м.Краматорськ, Донецька обл.)
20. ЗАО “Погребищенский завод “Ідеал” – виробництво столового та питного посуду, деколь (м.Погребище, Вінницька обл.)
21. ТК “Гласс Трейд” – виробництво скляної продукції власної торгової марки (м.Бережани, Тернопільська обл.)

В конкурсі також візьмуть участь учні Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіуму мистецтв у Опішному» ім. Василя Кричевського:
1. Волкова Римма – учениця 11-го класу
2. Микитенко Римма – учениця 8-го класу
3. Нечитайло Дарія – учениця 11-го класу
4. Харченко Олена – учениця 10-го класу
5. Шевченко Олена – учениця 10-го класу

Організатор: ТОВ “Парус Експо Медіа”, np@pem.com.ua

pem.com.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1147 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2020.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити