Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Сайт Музею Івана Гончара став “живим” для відвідувачів

Сайт Музею Івана Гончара став “живим” для відвідувачів
16 квітня 2013 20:21

Онлайн-панель з актуальною інформацією для відвідувачів та реорганізований розділ подій з’явилися після перебудови офіційної веб-сторінки Музею Івана Гончара. Відтепер відвідувачі сайту можуть в реальному часі стежити, чи працює музей в певну мить. А також з головної сторінки можна бачити, які події відбуваються в музеї кожного дня. Після завершення останньої події у певний день, головна сторінка починає анонсувати заходи на наступний день. Якщо попереду вихідний, то на перший день опісля вихідного.

В онлайн панелі, окрім іншого, можна знайти найбільш актуальну інформацію для відвідування: вартість входу, адресу установи, графік роботи та номери телефонів. Окрім цього, з’явився розділ “Світлина дня”, де подаватимуться фото з буденного життя музею, також додалися блоки з важливою інформацією, розділ новин та “Видиво”, в якому знайдете відсортовані статті, ілюстровані відеоматеріалом.

А ще створили автономну сторінку музейного сайту – Актуальний Музей (honchar.org.ua/dynamic). Це проект Музею Івана Гончара в рамках програми грантів Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» (проект «Динамічний музей»). Там ви знайдете всю інформацію про проект, анонси подій, новини, а також відео лекцій та семінарів, що проводяться в рамках цього проекту.

Загалом, сайт Музею Івана Гончара після оновлення став більше схожий на новинний портал на відміну від мінімалістичної попередньої версії. Хоча в цілому дух дизайну залишився без змін, але метою редизайну було, насамперед, зробити інформацію доступнішою та відкритішою, легшою для пошуку та сприйняття.

Нову версію структури спроектував Богдан Гдаль (bohdan.com.ua), який є розробником загалом музейного сайту.

Якщо ви маєте зауваження та побажання з приводу роботи сайту та його змісту, пишіть на скриню: kachur.kateryna@gmail.com

honchar.org.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити