Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Різьбярів та мулярів з України кличуть на тренінг в Осло

Різьбярів та мулярів з України кличуть на тренінг в Осло

Європейська неурядова організація Europa Nostra запрошує українських майстрів до участі в інтенсивному 7-денному тренінгу (workshop)  традиційних ремесл і методів будівництва у Норвегії, який відбудеться 7-14 червня 2015 року в Осло (Норвегія) – повідомляє Музейний простір.  Насамперед це стосується фахівців з деревообробки та мулярів. Тобто тих, хто так чи інакше має стосунок до теми народної архітектури. Подія відбувається в рамках щорічного конгресу, за підтримки Товариства охорони норвезьких пам’яток старовини.

Ця програма дозволить молодим європейським ремісникам взяти участь у практичних тренінгах у галузі збереження та відновлення, розвитку міст та охорони навколишнього середовища з особливим акцентом на вивченні традиційної норвезької дерев’яної майстерності і цегляної кладки. Програма тренінгу також включає в себе відвідування музеїв і спеціальних екскурсій.

В рамках програми семінару учасники будуть також запрошені взяти участь у деяких громадських заходах у рамках щорічного конгресу Europa Nostra в Осло, у тому числі церемонії нагородження європейської спадщини, яка відбудеться ввечері 11 червня в Міській раді.

Всі тренінги відбуватимуться англійською мовою.

За умови затвердження кандидатури громадською радою Товариства, організатори беруть на себе всі витрати під час тренінгу, як то сніданки, обіди, розміщення в готелі та проїзд в Осло, а також відшкодовують 200 Євро за дорогу в Осло з України, тобто майстер сплачує лише різницю в ціні на квитки.

Прийом заявок продовжено до 25 березня 2015 року.

Заявки на участь повинні мають бути направлені до Міжнародного секретаріату Europa Nostra в Гаазі, в пізніше 25 березня 2015. Майбутні учасники будуть повідомлені про участь не пізніше 10 квітня 2015.

Для участі слід надіслати на скриню tor.sannerud@getmail.no перераховані нижче документи англійською мовою:

  • Докладне резюме з фотографією;
  • Лист-мотивацію на 1 сторінку з зазначенням, чому для вас є цікавим цей тренінг, що саме є сферою Ваших наукових інтересів і в яких проектах ви брали участь;
  • Лист-рекомендацію від спеціалізованої інституції чи роботодавця.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь:
Tor Sannerud на Fortidsminneforeningen
E: tor.sannerud@getmail.no
T: +47 90747744
Barbara Zander, Membership, Congresses & Tours
__________

«Europa Nostra» – загальноєвропейська федерація асоціацій, створена у 1963 р. з метою популяризації і захисту культурної спадщини та природного середовища Європи. Федерація складається із 250 неприбуткових недержавних організацій, що працюють у 45 європейських державах.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити