Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Провести Різдвяний ярмарок у Львові зголосилась лише одна фірма

Провести Різдвяний ярмарок у Львові зголосилась лише одна фірма
24 жовтня 2016 22:09

У Львові провели конкурс на найкращий проект Різдвяного ярмарку. Взяти участь у ньому зголосився лише один претендент: окрім компанії «Львівські ярмарки» ніхто так і не подав заявку на участь.

Ярмарок проведуть усьоме, від 10 грудня до 20 січня. За традицією, на алеї перед львівською Оперою та на площі Ринок встановлять святкові будиночки. У них звично можна буде поласувати смаколиками та гарячими напоями, а також придбати новорічні сувеніри.

На проспекті Свободи встановлять макет ткацького верстату. У цьому будиночку львів’яни та гості міста зможуть поглянути, як у давнину виготовляли тканину. Також організатори планують посилити охорону.

А нововведенням цьогорічного оформлення стане нова ілюмінована вивіска. Зокрема, організатори наголошували на вагомості зовнішнього вигляду.

«Це не могло бути ні тканина, ні щось страшне, це мало відповідати архітектурі міста і центральній частині. Відтак це мало бути і декорування, освітлення, ілюмінація. Мав бути поділений ярмарок на сектори: сувенірний сектор, гастрономічна продукція», – повідомила начальник відділу торгівлі та тендерних закупівель Львівської міської ради Галина Шарко.

Додамо, що цьогоріч Львівська міська рада вперше проводила конкурс на організатора проведення і великоднього ярмарку. І тоді подалась лише одна компанія «Львівські ярмарки», яка проводила великодні та різдвяні ярмарки у місті впродовж останніх восьми років.

zaxid.netlviv.vgorode.ua (фото)

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити