Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Петро Гончар розповів на камеру про проект “Вікна”

Петро Гончар розповів на камеру про проект “Вікна”

5 лютого в Мистецькому Арсеналі відкрилася міжмузейна виставка “Вікна”. Ключовим елементом якої стали великі зображення вікон з фотоколекції, яку з 2009 року збирає директор “Музею Івана Гончара” Петро Гончар. За кілька днів до відкриття події він розповів про свій задум в новому проекті Громадського телебачення під назвою “Інші”.

Петро Гончар багато років своїм автомобілем подорожує країною і фотографує народну архітектуру, побут, артефакти. Він назвав цей проект – “Межа”. На початку 2015 року “Мистецький Арсенал” запропонував втілити міжмузейний проект, в рамках якого Петро Гончар запропонував подати на стінах мистецького комплексу в натуральну величину його сфотографовані вікна. Врешті, і саму виставку назвали так само – “Вікна”. Краї роздрукованих зображень художник обмалював білою фарбою. На стінах зробив низку текстівок, опираючись на народні пісні, фольклор. Все втілював сам, відчуваючи, що це для нього важливий проект в житті. Відеосюжет – це розмова як про цей проект, так і загалом про життєву філософію.

Довідка

Громадське.Інші — це спроба показати особистість через її дію. Це розповідь про людей, які «пливуть проти течії», змінюють себе, втілюють цікаві проекти, і своїми кроками опосередковано змінюють дійсність.

В програмі люди говорять не так про те, що вони роблять, а радше про те, чому вони це роблять, і у що вони при цьому вірять. Проект не обов’язково фокусується на відомих людях, авторитетах громадської думки. Іноді зовсім невідомі загалу душі (часом так хочеться називати людей) без жодного розголосу і без будь-якого очікування на віддачу роблять надзвичайні речі.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити