24 Вер 2014 18:15 Вісті

Оксана Караванська покаже у США колекцію вишиванок

Оксана Караванська покаже у США колекцію вишиванок

Відома українська дизайнер Оксана Караванська представить свої колекції Haute Couture у США. 28 вересня в Українському музеї в Чикаго відбудеться показ дизайнерських вишиванок Караванської.

Особливість вишиванок Караванської у тому, що в них поєднано елементи старовинних українських сорочок із новими тканинами, технологіями, сучасним кроєм.

«Ця колекція – наче моє життя: вона – дуже розмаїта, – каже Оксана Караванська. – Тут є частина автентики, частина – отого класичного, вічного, частина – сучасності і щось із майбутнього. Це дуже особистісна колекція».

Напередодні, 27 вересня, також у Чикаго пройде щорічний конкурсу краси «Міс Українська Діаспора 2014». У своєму фінальному виході учасниці дефілюватимуть у вечірніх сукнях від Караванської, а сама дизайнер буде членом журі.

Варто зауважити, що організатори та учасниці конкурсу «Міс Українська Діаспора» протягом останніх місяців щедро допомагають українській армії та госпіталям. Крім того, цьогоріч вони реалізували кілька важливих ініціатив, зокрема фотопроект «Крим – це Україна», фото- і відеопроект у підтримку українського війська «Я дочекаюсь тебе».

Український музей в Чикаго, заснований у 1952 році і, поряд із музеєм в Нью-Йорку, є одним із найвідоміших українських музеїв у США.

3 жовтня тут відкриють етновиставку «Стильне століття шляхетного одягу». Спеціальною гостею експозиції стане Оксана Караванська.

Оксана Караванська

zaxid.net