Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Оксана Караванська покаже у США колекцію вишиванок

Оксана Караванська покаже у США колекцію вишиванок
24 вересня 2014 18:15

Відома українська дизайнер Оксана Караванська представить свої колекції Haute Couture у США. 28 вересня в Українському музеї в Чикаго відбудеться показ дизайнерських вишиванок Караванської.

Особливість вишиванок Караванської у тому, що в них поєднано елементи старовинних українських сорочок із новими тканинами, технологіями, сучасним кроєм.

«Ця колекція – наче моє життя: вона – дуже розмаїта, – каже Оксана Караванська. – Тут є частина автентики, частина – отого класичного, вічного, частина – сучасності і щось із майбутнього. Це дуже особистісна колекція».

Напередодні, 27 вересня, також у Чикаго пройде щорічний конкурсу краси «Міс Українська Діаспора 2014». У своєму фінальному виході учасниці дефілюватимуть у вечірніх сукнях від Караванської, а сама дизайнер буде членом журі.

Варто зауважити, що організатори та учасниці конкурсу «Міс Українська Діаспора» протягом останніх місяців щедро допомагають українській армії та госпіталям. Крім того, цьогоріч вони реалізували кілька важливих ініціатив, зокрема фотопроект «Крим – це Україна», фото- і відеопроект у підтримку українського війська «Я дочекаюсь тебе».

Український музей в Чикаго, заснований у 1952 році і, поряд із музеєм в Нью-Йорку, є одним із найвідоміших українських музеїв у США.

3 жовтня тут відкриють етновиставку «Стильне століття шляхетного одягу». Спеціальною гостею експозиції стане Оксана Караванська.

Оксана Караванська

zaxid.net

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити