Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Найбільшу українську виставку мистецтва перенесли через ситуацію в країні

Найбільшу українську виставку мистецтва перенесли через ситуацію в країні
11 лютого 2014 00:15

Київську міжнародну бієнале сучасного мистецтва ARSENALE перенесли на кінець літа 2015-го року. Як повідомляють у “Мистецькому Арсеналі”, його відтермінували на рік через складну політичну та економічну ситуацію в країні.

Бієнале мала відбутися восени цього року. Уже обрали її кураторів – австрійців Георга Шьолльхаммера та Хедвіг Саксенх’юбер.

“Україна сьогодні переживає безпрецедентно складний час, коли вирішується питання майбуття держави. З огляду на це, в даний момент не може йтися про відповідальну та якісну підготовку настільки масштабного мистецького проекту міжнародного значення, яким є бієнале. Саме тому й було прийнято рішення про перенесення ARSENALE на 2015 рік. Сподіваємося, що виваженість українських політиків та мудрість громадських діячів допоможуть якнайшвидше віднайти мирний шлях вирішення конфлікту й спільно випрацювати ефективну стратегію розвитку нашої держави” – каже Наталія Заболотна, генеральний директор “Мистецького Арсеналу”.

“Маємо надію, що Міністерство культури України, усвідомлюючи виключну роль бієнале для культурного життя країни, у подальшому включатиме її у план своїх заходів та передбачатиме відповідне фінансування”, – додала Заболотна.

Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва ARSENALE – наймасштабніша міжнародна подія у галузі сучасного мистецтва в Україні. Вона була започаткована у 2012 році і проходить щодва роки. Бієнале стала поворотним моментом для культурного життя України: експозиція об’єднала у просторі Мистецького Арсеналу роботи 100 провідних митців із 30-ти країн із творами українських художників. ARSENALE 2012 відвідали понад 135 тисяч гостей. Куратором ARSENALE 2012 був британський мистецтвознавець Девід Елліотт.

gazeta.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити