Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Національна спілка художників України оголосила конкурс робіт для участі у Всеукраїнській різдвяній виставці

Національна спілка художників України оголосила конкурс робіт для участі у Всеукраїнській різдвяній виставці
4 листопада 2015 14:27

З 29 грудня 2015 року по 17 січня 2016 року у виставковій залі Національної спілки художників України експонуватимуться твори усіх видів образотворчого (живопис, графіка, скульптура) та декоративно-прикладного мистецтва.

Оскільки виставка тематична, перевага віддаватиметься роботам, присвяченим зимовим святам: Новому року та Різдву Христовому.

Особливістю Різдвяної виставки має стати загальне позитивне, оптимістичне спрямування творів.

Відбір творів здійснюється у три способи:

1) на засіданні Виставкового комітету, яке відбудеться у Центральному будинку художника (м. Київ, вул. Січових стрільців (Артема), 1-5) 15 грудня 2015 року (з 11-00 до 15-00)
або
2) по фотографіям творів, які надсилаються на поштову адресу Дирекції виставок НСХУ: 03054, м. Київ, вул. Січових стрільців (Артема), 1-5 не пізніше 1 грудня 2015 року.
Вимоги до фотографій творів – розмір 21×15 см (формат А5), віддруковані на глянцевому папері (фотографії, віддруковані на принтері, плотері тощо не розлядатимуться). На звороті кожної фотокартки має бути написана детальна інформація про твір. Надсилайте не більше 5 (п’яти) фотографій.
або
3) по зображенням творів, які відправляються на електронну адресу Дирекції виставок НСХУ ( dv56@i.ua ) не пізніше 1 грудня 2015 року.

До електронного листа має бути прикріплений текстовий файл з інформацією про надані твори. Назва файлів повинна співпадати зі списком робіт. Нумерація в списку повинна співпадати з назвою файлів із зображенням творів. Файли поганої якості, зняті на мобільні телефони, планшети – не розглядатимуться. Надсилайте не більше 5 (п’яти) зображень.

Для представлення художніх творів на розсуд Виставкому, необхідно надати наступні дані: назва виставки; прізвище, ім’я, по-батькові (повністю, без скорочень); рік народження, місто проживання; номер мобільного телефону, адреса електронної пошти; назва роботи, рік створення роботи, матеріал, техніка, розміри роботи у сантиметрах (висота × ширина × довжина). Для запобігання помилок інформацію необхідно надавати українською мовою.

Про результати відбору за фотографіями та електронними зображеннями учасники виставки можуть дізнатися після 8 грудня 2015 року за телефоном (044) 272‑05‑35.

Твори, які були відібрані Виставкомом для експонування на виставці, мають бути доставлені до Дирекції виставок НСХУ не пізніше 16 грудня 2015 року.

Обов’язковий організаційний внесок учасників виставки – 100 грн.

Банківські реквізити ДВ СХУ: код ЄДРПОУ 02915063
р/р 26008426322200
в АТ «УкрСиббанк» м. Києва
МФО 351005

Телефон для довідок: (044) 272-05-35

dvnshu.com, автор картини на головному зображенні Катерина Косьяненко

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1147 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2020.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити