Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

На Великдень кияни побачать писанкові рекорди

На Великдень кияни побачать писанкові рекорди

Всеукраїнський фестиваль писанок, який стартував 15 березня майже у всіх регіонах України, завершується цими днями у свято Воскресіння Христового. Логічним завершенням фесту буде презентація диво-писанок у регіонах України, а в Києві – ще й відкриття писанкового раю та фіксування рекордів.

У столиці сквер І. Франка вмістив у собі велику кількість пасхальних символів і вже майже готовий до презентації Великодніх дерев. На стадії завершення перебуває композиція «Великодній кошик», що також зафіксується у книзі рекордів України. Вже готова київська диво-писанка (тримаючи інтригу її презентуватимуть столичним мешканцям у свято Воскресіння).

Дерева скверу вже тримають на собі більше 20 тис. писанок та крашанок, які увесь цей час розвішує оргкомітет із волонтерами. Чекають на відвідувачів і дві диво-альтанки з роботами київських школярів. Також можна буде побачити експозицію унікальних дитячих робіт у закритому приміщені.

За словами організаторів, 15 квітня о 14.00 біля Київдержадміністрації Олександр Попов разом з Ігорем Добруцьким та Олегом Скрипкою презентуватимуть киянам диво-писанку з київським розписом розмірами 3 на 4 метри. Після чого писанку повезуть на возі, запряженому кіньми, через вулицю Хрещатик до скверу І. Франка, де вона й експонуватиметься протягом місяця.

Також на Великдень о 15.00 запланований святковий концерт за участю відомих народних колективів та співаків: Олега Скрипки, Ольги Сумської та Анджеліки Рудницької. Будуть нагороджені переможці Всеукраїнського фестивалю писанок та пройде фіксування рекордів України.

Нагадаємо, фестиваль відбувається в рамках Параду вишиванок 2012, що планується на День Незалежності у Києві. Участь у святковій ході візьмуть майже всі регіони країни, що презентуватимуть на святі свою диво-писанку. Організатор дійства – Ігор Добруцький (почесний голова “Столичних ініціатив).

parad-vyshyvanok.com.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити