18 Чер 2013 02:48 Вісті

Майстриню з Петриківки прийняли до французької асоціації художників

Майстриню з Петриківки прийняли до французької асоціації художників

Знану в Україні майстриню декоративного петриківського розпису Галину Назаренко визнано далеко за межами нашої держави: її прийняли до Асоціації сучасного мистецтва міста МОРЕСТЕЛЬ (Франція) – відомого у всій Європі як Місто художників.

Ця подія відбулася під час відкриття 31 травня мистецької виставки в одній з найпрестижніших французьких галерей – «Espace Piktur Halles». 38 робіт Галини Назаренко, а саме: розписи на папері і полотні, розписані тарелі, мальовки, рушники – представили Місту художників петриківський розпис. В експозиції ці роботи виставлені поряд з творами відомого скульптора Алеоса та чотирьох майстрів живопису – членів Асоціації сучасного мистецтва.

Морестель близько 100 років тримає звання Міста художників і тому кожному художнику престижно взяти участь у численних заходах, які спрямовані на пропаганду ТАЛАНТУ: виставки, презентації, вернісажі, майстер-класи, семінари.

DSC_0642

Виставка Галини Назаренко у Франції

Виставка Галини Назаренко у Франції

DSC_0793 Виставка Галини Назаренко у Франції

Виставка Галини Назаренко у Франції

До цього твори Галини Назаренко гідно представляли Україну в Болгарії, Туркменістані, Білорусі, Кувейті. В 2011 році персональна виставка майстрині прикрашала приміщення Посольства України у Франції. Загалом же, виставка петриківського розпису у Морестель стала 21-ю персональною художниці, 4-ю у Франції і 10-ю за кордоном.

Вернісаж Галини Назаренко у Місті художників відбувся при підтримці громадянки Франції з українським корінням Анни Останець.

Термін роботи виставки з 1 червня до 28 липня 2013 року.

“Рукотвори”