Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Львів, Чернівці, Ужгород – найбільш привабливі міста на Новий рік

Львів, Чернівці, Ужгород – найбільш привабливі міста на Новий рік

В Україні склали рейтинг найбільш привабливих міст на Новий рік. Перше місце – у Львова. У десятці найбільш відвідуваних на Новий рік міст України – історичні Полтава й Ужгород. Дніпропетровська ялинка і фонтан розраховані на шанувальників хай-теку. Київ – лише на шостому місці, адже усі новорічні дивування – це концерти, салют і світлини на згадку у центрі столиці.

До першої п’ятірки новорічних маршрутів потрапили Севастополь-Сімферополь. Південь займає п’яту позицію. Тут не так спекотно, як у Єгипті, але південь виграє у зв’язку з контрастом, тому туристів побільшало на 15%.

Ялта щедра на «гарячі точки», запрошених зірок і грандіозні феєрверки.

Четверте місце посіла Хмельницька область. У Кам’янці-Подільському у новорічну ніч розважають у середньовічному замку. Чекають на сотні гостей.

Екскурсоводи у костюмах ХVI століття відтворюють дух давнього граду, з сюжетом, багаттями та рицарськими змаганнями. Туристів розважають луками, кіньми і привидами. З глибокого колодязя витягнуть відро з шампанським.

Третє місце зайняла Одеса. Навіть відсутність снігу не відлякує туристів. Якщо не буде справжнього, то зроблять штучний. Ялинку обіцяють від художників-авангардистів. Місто гулятиме з розіграшами і одеською кухнею просто неба. На новий рік сюди їдуть з усього світу, – пише ТСН.

Друге місце – Чернівці. Все ж таки – левова частина подорожуючих українців мріє про новий рік поближче до гір і лісу. За цим їдуть у закарпатське Міжгір’я. Разом з ним друге місце ділить Берегово – туди їдуть, щоб потрапити в Угорщину, не перетинаючи кордону.

Більшість закарпатців орієнтується на центральноєвропейський час і спочатку зустрічають український новий рік, а потім закарпатський.

Відень, Прага та Париж одночасно – ось причина популярності Чернівців. Маленьке гостинне містечко і європейські пейзажі дуже вдало поєднуються з провінційними цінами.

Лідером серед українських міст за кількістю охочих потрапити на Новий рік став Львів. Абсолютний фаворит туристичних вподобань. У різдвяні та новорічні дні вулиці Львова заповнюють туристи і з України, і з Європи. Разом з традиційними святами у ці тижні містом править гігантський дідух. Січневий календар взагалі переповнений: фестиваль Велика коляда, парад звіздарів, фестиваль Пампуха, фестиваль льодових скульптур. Львів притягує колоритом і гостинністю. До новорічного напливу у місті готувались ще восени – встановили англомовні вказівники вулиць і мапи.

Джерело: ЗІК
Світлина: BBC

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити