Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Кожна з картин має свій музичний трек – нова виставка в Києві

Кожна з картин має свій музичний трек – нова виставка в Києві
4 лютого 2014 00:26

Протягом тижня у галереї ім. Замостян, що по вулиці Іллінська, 9, триватиме персональна виставка художника Ігора Цикури “Випадкове”.

12 “робіт-егоїсток”, як називає їх автор, закриті білими паперовими завісами. Картини можна побачити привідкривши ці завіси. Приміром, на одному з полотен двоє чоловічків перекочують м’яч. “Створена у 2004 році, ще до подій Помаранчевої революції, вона задумувалась, як ілюстрація рятівної легковажності людських ігор. Про те, як легко ми ламаємо наш чи чужий світ в процесі взаємодії”, – Ігор Цикура запевняє, що синій, білий та червоний кольори м’ячика, який залишає після себе руїни – випадковий: “Саме такими кульками ми бавились в дитинстві. Я не мав наміру натякати, а ні на прапор Росії, а ні на корпоративні кольори транснаціональних корпорацій”.

виставка художника Ігора Цикури

виставка художника Ігора Цикури

На картині “Втеча” головний герой втікає з будинку-холодильника, такого собі стабільного, мертвого комфорту. “Я не задумуюся над концепцією, картини наче малюють самі себе. Це вже потім, я дивлюсь на них як глядач й усвідомлюю, що ця от про “внутрішню міграцію”. Не далеко, правда, він втік. Сидить, напевно, очікуючи автобуса”.

виставка художника Ігора Цикури

Не дивлячись на те, що за плечима Ігоря Цикури чимало арт-проектів, поміж яких співпраця з фотографом Олексієм Болдіним, музичними гуртами “Вій”, “Ойра” та поетом Сергієм Жаданом, своїм найвдалішим творчим експериментом він вважає створення художньої студії “Антресоля”.

6 лютого о 19.00 для кожної з 12 робіт гурт “Ойра” виконає окремі треки. Виставка триватиме до 8-го лютого. Галерея (що знаходиться в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА) працює з вівторка по суботу до 18:00. Вхід вільний.

gazeta.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити