Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Гурт «Правиця» презентує свій перший альбом «Кривий танець»

Гурт «Правиця» презентує свій перший альбом «Кривий танець»
10 березня 2015 13:08

20 березня 2015 року о 20:00 музичний гурт «Правиця» презентує свій перший альбом «Кривий танець». «Правиця» виконує пісні, які співали сотні років тому. Сучасний підхід молодих музикантів та креативна обробка надають пісням нове дихання.

Звуки музики, наче подих свіжого вітру, торкаються твого обличчя, огортають тебе, наче теплі хвилі… Ти закриваєш очі і слухаєш… Ти починаєш впізнавати і відчувати щось давно знайоме, з дитинства, а може, ще до народження, але в той же час ти розумієш, що це щось зовсім нове…

Важко описати та обмежити термінами ту музику, що грає гурт Правиця. Це українські народні пісні, які були ретельно та дбайливо відібрані музикантами, щоб після переосмислення отримати нове, оригінальне звучання, яке робить цю музику абсолютно сучасною та актуальною.

Концерт-презентація першого альбому гурту «Кривий танець» відбудеться в Atmosfera 360 – найбільшому сферичному кінотеатрі в Європі, що знаходиться в київському Планетарії. Відео-ефекти в поєднанні з чарівною музикою подарують нові враження, адже Ви зможете «бачити» й чути музику одночасно.

Цей день обрано не випадково. 20 березня наша планета проходить через момент сонячного рівнодення. Починається весна за астрономічним, природним календарем і новий Сонячний рік, який раніше святкували наші предки.

афіша

Окрім роботи в гурті, його засновники – Марта Любчик та Мирослава Салій – вже протягом п`яти років реалізовують успішні проекти, найбільшим з яких є фольк-студія. Вихованці «Правиці» – не просто навчальна група, а команда друзів. Діти ростуть і розвиваються разом в найкращому україномовному середовищі, зближуються з природою та ставляться до неї з такою ж повагою, як і наші предки.

«Наразі ми реалізовуємо наш найбільш довгоочікуваний проект – випуск власного альбому «Кривий танець». Адже ми за покликанням – музиканти і хочемо донести до публіки власне бачення колориту української музичної культури».

Пісні виконуватимуться під живий супровід віолончелі, фортепіано, контрабаса та ударних.
Тож запрошуємо Вас прийти, почути і побачити.

20 березня о 20:00
Atmosfera  (Київський Планетарій)
Квитки на концерт 100-200 гривен – http://www.concert.ua/booking/gurt-pravicya

Правиця

Слідкуйте за новинами гурту:
http://gurt.pravytsya.com/
https://www.facebook.com/PravytsyaFolk

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити