Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

«Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні оголошує конкурс дитячого малюнку: «Намалюй Україну»!

«Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні оголошує конкурс дитячого малюнку: «Намалюй Україну»!
23 жовтня 2015 16:07

«Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні, що знаходиться на території козацького селища «Мамаєва Слобода» оголошує конкурс дитячого малюнку: «Намалюй Україну»!

«Щойно рука Мамаєва вивела на стіні шию коневі, як заграла вона зразу ж дрібним дрожем нетерпіння. Тільки намалював Мамай передні ноги, як вони, басуючи, затупали об землю…» – ці рядки із книги Олександра Ільченка «Козацькому роду нема переводу або ж Мамай і Чужа Молодиця» описують неймовірне характерницьке вміння славетного козака малювати так, що намальоване оживало! І дійсно, картини дозволяють нам поринути в яскравий світ уяви автора, навіяти спогади, пережити емоції та враження, а це дає їм життя… Тож, вельми запрошуємо маленьких нащадків козаків, художників та художниць мрійників, поділитись з нами своїм баченням неньки-України, славетної козацької землі та отримати коштовні подарунки!

Тема конкурсу – краєвиди, традиції, культура, особливості, побут, цінності України.
У конкурсному відборі братимуть участь малюнки дітей віком від 4 до 10 років, що відповідають тематиці конкурсу.

Увага! Роботи з інтернету або ж не оригінальні малюнки не будуть допущені до конкурсного відбору. Техніка виконання довільна. Кількість робіт до 2, бажаний формат не більше А4. Кінцевий термін надсилання робіт – до 1 грудня 2015 року.

Переможець буде оголошений в день святкування Святого Миколая, а також отримає цінні подарунки від «Головної Резиденції Святого Миколая» в Україні, та книгарні «Шабля «Козака Мамая», котрі знаходяться на території козацького селища «Мамаєва Слобода».

Надсилайте малюнки з поміткою «Конкурс» на адресу: 03061 м.Київ вул. Михайла Донця,2 «Мамаєва Слобода». Також приймаються малюнки в електронному варіанті на електронну пошту: Shablya_Mamaya@ukr.net

Також раді сповістити Вас, любі малята, хлопчики та дівчата, що «Головна Резиденція Святого Миколая» в Україні, котра має свій осідок на території козацького селища «Мамаєва Слобода» розпочне свою роботу 8 грудня і працюватиме до 28 грудня 2015 року.

Ви можете надіслати листи до Святого Миколая зі своїми побажаннями, а також поспілкуватись особисто з ним! Слухняних будуть чекати подарунки; неслухів – різка!

Завітавши до «Головної Резиденції Святого Миколая» Ви, крім того, зможете замовити та відвідати численні майстер-класи, серед яких випікання печатних медових пряників «Миколайчиків» в печі української хати. Майстер-класи можна замовити починаючи з 08 грудня 2015 року по 28 грудня 2015 року.

Для батьків, які приведуть своїх діток самостійно, повідомляємо, що вони матимуть змогу відвідати Резиденцію в порядку «живої черги»!

Для організованих груп обов`язкове попереднє замовлення!

Попередньо домовитись про відвідування Резиденції Миколая, а також проведення майстер-класів, або ж придбати печатний медовий пряник – «Миколайчик» можна за тел.: 099-923-12-17; 044-361-98-48; tourexms@gmail.com , mamayevasloboda@gmail.com

mamajeva-sloboda.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити