Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

День Києва 2012: програма ярмарків

День Києва 2012: програма ярмарків
24 травня 2012 20:32

За традицією, День Києва мешканці та гості столиці святкують цілих два дні – протягом останніх вихідних травня. Цьогоріч урочиста дата припала на 26 та 27 травня. Подивитися у ці дні буде на що: у столиці відбудуться фестиваль повітряних куль, велопробіг, щорічний пробіг під каштанами, чемпіонат із роликового спорту, 3D-шоу на Софійській площі та багато іншого. Ми ж пропонуємо вам ознайомитися з програмою ярмарків, на яких можна буде придбати вироби народних майстрів та насолодитися атмосферою рукотворного мистецтва.

1. Ярмарок у Музеї Гончара. 26 та 27 травня з 10:00 до 18:00. «Відчути смак давньої традиції ви зможете в автентичних виробах, зроблених вправними руками та щирою душею народних майстрів з різних регіонів України, які будуть представлені на ярмарку традиційного народного мистецтва на подвір’ї музею», – кажуть організатори ярмарку. За їхніми словами, до Дня Києва тут можна буде придбати гончарні вироби, ткані та вишиті речі (рушники, традиційні українські сорочки тощо), взуття, головні убори, килими, вироби з соломи, бісеру, декор та посуд з дерева, дитячі іграшки, ляльки-мотанки, писанки, картини та літературу про традиційне українське народне мистецтво. Також до вашої уваги майстер-класи з розпису яворівської іграшки та виготовлення медового пряника. Адреса Музею Івана Гончара: Київ, вул. Лаврська, 19.

2. Ярмарок народних промислів у Пирогові. 26 травня протягом дня у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові буде насичена програма до Дня Києва 2012. Окрім традиційного ярмарку народних майстрів та їхніх майстер-класів із традиційних ремесел, у Пирогові відбудеться фестиваль повітряних зміїв, а також виступи народних ансамблів співу.

3. Народні гуляння на Співочому полі. 27 травня відсвяткувати День Києва можна буде на Співочому полі. Тут, на території Печерського ландшафтного парку, відбудуться фольклорні концерти та ярмарок товарів народних майстрів. До того ж, по сусідству святкуватимуть у Музеї Гончара, тож не пропустіть можливості відвідати два заходи разом!

made-in-ukraine.info

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити