Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

150 школярів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі української народної ляльки

150 школярів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі української народної ляльки
14 травня 2013 00:41

16 травня 2013 року о 15:00 у Черкаському обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки кращих робіт учасників Всеукраїнського конкурсу української народної ляльки та нагородження переможців.

Лялька – це провідник у світ дитинства, не лише для кожного з нас, але й цілого людства. За словами Олександра Найдена, у ляльці – посереднику між бабусею та онукою, тобто між старшим і молодшим поколінням, – закладений національний фактор любові і сподівань, віри в добро та захист від злих сил. Тож аби відродити сімейні традиції створення вузлових ляльок, аби сприяти пізнанню й навчанню особливостям створення народної ляльки і було оголошено у листопаді 2012 року проведення відкритого заочного конкурсу української народної ляльки для учнівської молоді в Черкаській області.

Майже 150 школярів із загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих шкіл-інтернатів, дитячих будинків, художніх шкіл, шкіл мистецтв, арт-студій, громадських організацій виявили бажання стати його учасниками. Отримавши розголос, конкурс вийшов за межі Черкащини, ставши міжрегіональним. Тож на розсуд журі у квітні 2013 року було представлено ляльки учасників з Черкаської, Тернопільської, Львівської, Київської та Луганської областей.

До 12 травня всі охочі мали змогу познайомитися з конкурсними роботами у відділі літератури з мистецтва Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Т.Шевченка.

А 16 травня 2013 року запрошуємо шанувальників дитячої творчості та народного мистецтва долучитися до святкових заходів:

  • о 13:00 у супермаркеті “Буквица” (Торговельно-розважальний центр “Хрещатик-сіті” за адресою: вул. О.Дашкевича, 19) учасниця з Тернополя Аня Луцька разом із бабусею Аллою Шушкевич проведуть для черкащан та гостей міста майстер-клас виготовлення ляльки-куватки;
  • о 15:00 у Черкаському обласному художньому музеї (вул. Хрещатик, 59) відбудеться відкриття виставки кращих робіт учасників конкурсу та нагородження переможців

Довідки та попередній запис на майстер-клас за тел.: 0937676599, Колесник Лідія Миколаївна.

Світлини Олександра Солонця

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити