В Чубинському під Києвом гратимуть Гуртоправці, PoliКарп і ТаРута

В Чубинському під Києвом гратимуть Гуртоправці, PoliКарп і ТаРута

6 липня 2012 року о 17:00 в селищі Чубинському Бориспільського району поблизу Києва розпочнеться Свято Купала. В музичній частині візьмуть участь такі гурти як “Червона калина”, “Гуртоправці”, “Баламути”, “PoliКарп”, “ТаРута” та DjOBAProject. Організатори обіцяють запашний куліш, купальське вогнище і ярмарок майстрів. Автори виробів народного мистецтва запрошуються до участі безкоштовно.

Звертайтеся за телефонами: 097 944 80 38 та 044 332 39 47. Маршрутки у с.Чубинське: з м.Харківська – № 317, з м.Лівобережна – № 316

0 коментарів

Ваш відгук

Маєте думку, уточнення чи власний досвід? Долучайтеся.

Увійдіть, щоб долучитися

Авторизація допомагає нам захищати коментарі від спаму й підтримувати змістовне обговорення.

Увійти через Google

Тут ще тихо. Почніть розмову першими.

Проєкт створено ще у 2009 році

Підтримайте «Рукотвори»

Так ви дасте найцінніше — час і можливість працювати над проєктом. Не час від часу, між іншими справами, а регулярно: знаходити й розповідати історії майстрів, документувати живі традиції, їздити в експедиції, організовувати події, ярмарки, загалом повертати увагу до українського рукотворного світу.

Стати патроном