Відкрилася виставка гобеленів Ніни Марченко (ВІДЕО)

Відкрилася виставка гобеленів Ніни Марченко (ВІДЕО)

Виставка, що грає барвами веселки! Живі і радісні кольори заполонили відвідувачів персональної експозиції Ніни Марченко, що відкрилася 3 травня у столичному Національному музеї літератури України. Авторські гобелени майстрині несуть із собою весняний настрій та диво квітів. Вони заворожили всіх присутніх.

В експозиції щедро представлені королівські квіти – іриси – улюбленці художниці. Назви їх говорять самі за себе: “Ірис у сонячних променях”, “Червоний ірис”, “Рожевий ірис”, “Лугові іриси”, “Фіолетові іриси”. Серед них красується ще один – “Сонячний ірис “Ліна Костенко”. Сорт із такою назвою вивів відомий селекціонер із Тернополя Ігор Хорош – автор 87 сортів саме цих дивовижних квітів, учасник і дипломант багатьох міжнародних виставок ірисів. Задум створити такий гобелен не випадковий. Ніна Марченко – щирий шанувальник творчості як Ліни Костенко, так і Ігоря Хороша.

Виставка авторських гобеленів “Світ квітів дивний” розкриває ще одну грань таланту відомого не лише в Україні майстра живопису Ніни Марченко, картини якої представлені в Національному художньому музеї України та багатьох художніх музеях України. У її доробку – персональні виставки, серія робіт на тему “Голодомор в Україні 1932-1933 років”.

Ніна Марченко дуже відповідально ставиться до своїх робіт. Перед тим, як приступити до роботи над картинами – вона шукає інформацію з архівів, фільмів та фотографій.

Художниця – учасник міжнародних пленерів у Німеччині, Словаччині, Болгарії, Монголії. Живописні роботи Ніни Марченко прикрашають приватні колекції у США, Швейцарії, Італії, Болгарії, Німеччині, Франції.

За матеріалами: cultureua.comphoto.ukrinform.ua

0 коментарів

Ваш відгук

Маєте думку, уточнення чи власний досвід? Долучайтеся.

Увійдіть, щоб долучитися

Авторизація допомагає нам захищати коментарі від спаму й підтримувати змістовне обговорення.

Увійти через Google

Тут ще тихо. Почніть розмову першими.

Проєкт створено ще у 2009 році

Підтримайте «Рукотвори»

Так ви дасте найцінніше — час і можливість працювати над проєктом. Не час від часу, між іншими справами, а регулярно: знаходити й розповідати історії майстрів, документувати живі традиції, їздити в експедиції, організовувати події, ярмарки, загалом повертати увагу до українського рукотворного світу.

Стати патроном