Професійний маляр і графік, також працює в жанрі традиційної витинанки. За основу митець бере релігійні та народні сюжети. Часто можна спостерігати зображення дерева життя, яке має багатовікову історію в українському декоративному мистецтві. А крім того — зорі, сонце, куполи, церкви, зерна, тризуб, писанки, квіти. Саме тому майже всі виставки Василя Корчинського мають назву «З народних джерел».
Народився 1 січня 1955 року в селі Вовчок Бершадського району Вінницької області. Мешкає у Києві.
1988 – закінчив Київський вечірній факультет Львівського поліграфічного інституту імені Івана Федорова за спеціальністю “Художнє оформлення друкованої продукції”.
Приїхавши до Києва у 1975 році, після служби в армії, працював на будівництві зварювальником, пізніше – художником-оформлювачем в об’єднанні “Укргазпром”. Після закінчення інституту був запрошений до нього на викладацьку роботу, де працював старшим викладачем до 1999 року.
Своїми вчителями вважає: художника-монументаліста Галину Олександрівну Зубченко, професора, завідувача кафедри мистецтва книги Бориса Васильовича Валуєнка, доцентів, заслужених художників України Федора Тимофійовича Глущука, Олександра Івановича Мікловду та Аркадія Івановича Нечипоренка.
1993 – член Національної спілки художників України
Лауреат премій Георгія Якутовича за 2004 і 2009 роки. Член мистецьких гуртів “Світовид” і “Чарунка Поділля”.
За час своєї творчої діяльності брав участь у республіканських і регіональних виставках Національної спілки художників України. Мав 13 персональних виставок у різних містах України (Київ, Чернігів, Львів, Бершадь) та дві – за кордоном (США і Польща).
Неодноразово брав участь у пленерах у селі Поташня Вінницької області у проекті “Поташня – Чарунка Поділля”, підтримку якому в різні роки надавали Спілка художників України та Міністерство культури України.
Твори зберігаються в музеях України, приватних колекціях у США, Канаді, Швеції, Польщі, Німеччині, Угорщині. Мав закупівлі з виставок Міністерством культури та Фондом Спілки художників України.