Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Як допомогти Рукотворам стати кращими?

Як допомогти Рукотворам стати кращими?

З 2009 року до сьогодні ми постійно працюємо над вдосконаленням цього проекту. Але розуміємо, що не можемо інтенсивно рухатися без вашої підтримки. Тому були б вдячні за будь-яку допомогу у втіленні таких речей:

 • Ми шукаємо приміщення для праці, організації виставок та майстер-класів, яке б стало затишним куточком народного мистецтва у Києві. Куди б приходили майстри для спілкування між собою та своїми шанувальниками за кухликом чаю. Було б чудово, якби «Рукотвори» нарешті набули географічної «прописки» в столиці.
 • Журналістів, які так само люблять народне мистецтво і готові про нього писати, не бракує. З деякими ми вже співпрацюємо. Хтось просто дарує нам статті, комусь вдається заплатити невеличкий гонорар. Однак, без системної роботи постійних журналістів-фрілансерів і наявності коштів для оплати їхньої праці важко оперативно стежити за цією сферою. Крім того, як ви знаєте, сайт має англомовну версію, для якої вже кілька років за дуже символічну винагороду перекладає статті Олена Гуда, маючи при цьому повну зайнятість на офіційній роботі. Тому тема дублювання сайту англійською також потребує матеріальної підтримки.
 • Ми хочемо видавати паперовий часопис на основі матеріалів сайту, який би гармонійно доповнював цей проект. Для читачів потримати в руках якісно видрукуваний поліграфічний продукт часом приємніше, аніж сидіти перед монітором.

Якщо ви любите і читаєте наш сайт і хотіли б бачити його у новому світлі, а також хотіли б долучитися до його розвитку й знаєте, як допомогти, пишіть або дзвоніть. Будемо вдячні за будь-яку пораду чи допомогу.

Iз шаною,
творці «Рукотворів» 🙂

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

7 відгуків

 1. Тетяна says:

  шановні творці « Рукотворів» Ви уже кращі! Скількі метрів та на які години Вам необхідно приміщення?

 2. Оксана says:

  Катрусю, Богдане, сонечка любі мої! Ви — СУПЕР!!! Все владнається. Те, що ви робите — наша спільна справа, чим зможу, тим допоможу.Ви знаєте.

 3. Ірина says:

  Катруся, я про те намисто яке ти вподобала у Світлині... Здєеться мені, що то вироби майстра Романа Мицкана (він обіцяв бути на осіньому ярмарку у Пирогово). www.mytskanart.com. Та і до себе в крамницю Ви можете його запросити не тільки з намистом... Успіхів Вам і велике дякую за Вашу непосидючість та завзятість.

  • Katrusya says:

   Дякую за підказку, пані Ірино! Справді, намисто дуже схоже на роботи пана Романа. Шукатиму його на осінньому ярмарку у Пирогові.

 4. Yulia says:

  Pruvit. Ya moju dopomogty s napysannyam stattey chy zi stvorennyam chasopusy, a takoj sprobuvaty rozpovizty pro vas v USA

Додати відгук

ОголошенняЯк замовити
Terra Incognita: подорожі, активний туризм, екскурсії Україною Творча майстерня Олександри Теліженко

Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1134 людей вже підписалися
Що нового?Всі новини
Наші новини на Google+
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2017.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити