Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Ювілейний фестиваль ”Червона рута”

Ювілейний фестиваль ”Червона рута”

Дата події:

  • 16 вересня 2009 - 20 вересня 2009 22:00

Місце події:

м.Чернівці

Більше відомостей:

16-20 вересня в Чернівцях відбудеться ювілейний 20-й Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні і популярної музики “Червона рута”. У ньому візьмуть участь майже 400 молодих виконавців.

Усі вони вже пройшли попередній конкурсний відбір і завоювали в боротьбі право брати участь у фіналі фестивалю. Відбір складався з 25 конкурсів і проходив з березня по грудень 2008 року. У ньому взяли участь понад 4-ри тисячі виконавців.

Відбіркові конкурси проводилися за музичними жанрами: популярна, сучасна танцювальна (денс), рок, акустична та інша музика. У кожній області України були відібрані переможці, а також декілька резервістів, що отримали право виступити на завершальному етапі фестивалю і представити свій регіон на всеукраїнському рівні.

Окрім професіоналізму, основними критеріями відбору були новизна, сучасність і молодість, оригінальна творча особа, індивідуальність і неповторність виконавців у поєднанні з українською національною виразністю музики і манерою виконання.

У рамках фестивалю, окрім конкурсних змагань, планується організувати літературно-музичні вечори, книжкові ярмарки, показ українських документальних і художніх фільмів, представлення вуличного театру, концерт фольклорних колективів, виставки-ярмарки народних ремесел, виставку сучасного образотворчого мистецтва.

Організатори заявляють, що, на відміну від інших фестивалів, “Червона рута” залишається єдиним некомерційним фестивалем, що цілеспрямовано підтримує саме українських виконавців, а не закордонних зірок. Для участі в конкурсах не потрібні ніякі вступні внески, а вхід для глядачів є безкоштовним, що робить цей захід доступним для всіх охочих.

Уніан

Програму фесту дивіться на офіційній сторінці фестивалю.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити