Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка живопису та графіки Катерини Білетіної “Портрет дівчини”

Виставка живопису та графіки Катерини Білетіної “Портрет дівчини”

Дата події:

  • 10 вересня - 1 жовтня 2012 10:00 - 17:00

Місце події:

Музей гетьманства
ст.м. Контрактова площа
вул. Спаська, 16-б, Київ
Телефони для довідок: тел. 425-55-49,462-52-90
Музей працює щоденно з 10.00 до 17.00

Більше відомостей:

З 10 вересня по 1 жовтня 2012 року в Музеї Гетьманства у Києві експонуватиметься виставка живопису та графіки одесько-херсонської художниці Катерини Білетіної – “Портрет дівчини”.

У центрі уваги автора знову – портрети сучасниць, невловимо притягальні, зворушливі, ода жіночій красі і таємничості. Художниця і ілюстратор дитячих книг, Катерина, багато років працює в жанрі романтичного реалізму, гармонійно поєднуючи в своїх портретах академізм, сецесію і любов до народної картини.

Катерина Білетіна професійно займається живописом – закінчила Одеське художнє училище ім. Грекова, де п’ять років навчалася у майстерні знаменитого Віталія Алікберова, пізніше – Національну академію образотворчого мистецтва й архітектури в Києві. Зараз художниця живе та працюєв Одесі.

Портрети Білетіної створені з власного внутрішнього бажання художниці. Катерина зображає своїх друзів, знайомих у національному одязі й не тільки. “Коли я малюю, то зовсім забуваю про сум, нудьгу. Це заняття викликає в мене почуття постійного інтересу, великого захоплення”. Найбільше задоволення вона дістає від малювання портретів: “Немає нічого цікавішого, ніж людське обличчя. Саме це у мистецтві мене приваблює найбільше. Мені цікаві люди, їхні емоції, душевна ритміка”. Також Білетіна працює й в інших жанрах живопису – малює пейзажі, фігуративні композиції. А ще – ілюструє книжки для маленьких діток. Серед них, зокрема, книги Ірен Роздобудько та Лесі Ворониної.

Виставка, що представлена в Музеї Гетьманства, звертає увагу саме на портрет у його реалістичному виконанні: “Зараз в усіх галереях пропагують сучасне мистецтво, яке не потребує особливої підготовки, школи. Мені хотілося показати, що мистецтво у класичному вигляді теж цікаве й має право на існування”. Для широкого кола любителів прекрасного.

Cторінка Музею гетьманства на Facebook

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити