Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка живопису та графіки Катерини Білетіної “Портрет дівчини”

Виставка живопису та графіки Катерини Білетіної “Портрет дівчини”

Дата події:

 • 10 вересня - 1 жовтня 2012 10:00 - 17:00

Місце події:

Музей гетьманства
ст.м. Контрактова площа
вул. Спаська, 16-б, Київ
Телефони для довідок: тел. 425-55-49,462-52-90
Музей працює щоденно з 10.00 до 17.00

Більше відомостей:

З 10 вересня по 1 жовтня 2012 року в Музеї Гетьманства у Києві експонуватиметься виставка живопису та графіки одесько-херсонської художниці Катерини Білетіної – “Портрет дівчини”.

У центрі уваги автора знову – портрети сучасниць, невловимо притягальні, зворушливі, ода жіночій красі і таємничості. Художниця і ілюстратор дитячих книг, Катерина, багато років працює в жанрі романтичного реалізму, гармонійно поєднуючи в своїх портретах академізм, сецесію і любов до народної картини.

Катерина Білетіна професійно займається живописом – закінчила Одеське художнє училище ім. Грекова, де п’ять років навчалася у майстерні знаменитого Віталія Алікберова, пізніше – Національну академію образотворчого мистецтва й архітектури в Києві. Зараз художниця живе та працюєв Одесі.

Портрети Білетіної створені з власного внутрішнього бажання художниці. Катерина зображає своїх друзів, знайомих у національному одязі й не тільки. “Коли я малюю, то зовсім забуваю про сум, нудьгу. Це заняття викликає в мене почуття постійного інтересу, великого захоплення”. Найбільше задоволення вона дістає від малювання портретів: “Немає нічого цікавішого, ніж людське обличчя. Саме це у мистецтві мене приваблює найбільше. Мені цікаві люди, їхні емоції, душевна ритміка”. Також Білетіна працює й в інших жанрах живопису – малює пейзажі, фігуративні композиції. А ще – ілюструє книжки для маленьких діток. Серед них, зокрема, книги Ірен Роздобудько та Лесі Ворониної.

Виставка, що представлена в Музеї Гетьманства, звертає увагу саме на портрет у його реалістичному виконанні: “Зараз в усіх галереях пропагують сучасне мистецтво, яке не потребує особливої підготовки, школи. Мені хотілося показати, що мистецтво у класичному вигляді теж цікаве й має право на існування”. Для широкого кола любителів прекрасного.

Cторінка Музею гетьманства на Facebook

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

3 відповіді до “Виставка живопису та графіки Катерини Білетіної “Портрет дівчини””

 1. Богдан Савак :

  Недавно в Тернополі на головному потампі побачив дві Ваші поштові листівки на яких українки в національних строях – “Вітання з України” та “Україна. Буковина”. Всього було лише три листівки і я їх купив. З того часу кожного дня приглядаюся на Ваш шедевр і не можу очей відірвати. Боже, який талант.
  Високошановна панно Катю! Як добре, що Ви є. Малйте, малюйте… У мене є багато друзів художників, але їхня творчість у порівнянні з Вашою це мізер.
  Я недавно робав презентацію журналу, який видає Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) у себе вдома, тобто в Денисівському краєзнавчому музеї, а згодом у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. У них мені запали в дужу художні роботи, якими ілюструють цей журнал перважно українсько-канадські митці. Вам би запропонувати до цього часопису свою продукцію.
  Шукаю в інтернеті і не можу знайти Вашого “Романа Шухевича”. На другий рік буде 70-та річниця від часу ІІІ Великого Надзвичайного збору ОУН, який відбувся на Денисівському хуторі “Веснівка” на якому Романа Шухевича обрано головою проводу ОУН. Наш музей буде цю подію відзначати. Хотіли б мати також і Ваш портрет нашого національного Героя.
  З повагою – Б. Савак, директор Денисівського краєзнавчого музею.

  • Катерина Білетіна :

   Доброго дня, Богдан! Приємно чути Ваш щирий відгук на мою працю)))!! Пішіть на мій імейл,(biletinak@gmail.com) вкажіть свої координати – пришлю Вам плакат Р.Шухевича. З повагою – Катерина Білетіна, художниця.

   • Богдан Савак :

    Нажаль всі листи які я Вам висилаю електронною поштою чомусь мені повертаються зворотньо. А тому відправляю його у цій рубриці:
    Савак Богдан
    село Денисів Козівського району
    Тернопільська область
    47651. Тел моб. 0967611130.
    З нетерпінням чекаю на Ваш портрет Романа Шухевича.

Залишити відповідь

Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1147 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити