Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка колекції батіку

Виставка колекції батіку

Дата події:

  • 20 квітня 2010 - 20 травня 2010 13:00

Місце події:

Галерея «Світлиця»
Адреса: Київ, вул. Івана Мазепи, 31 (біля музею І.Гончара)
Вхід у “Світлицю” вільний.
Галерея працює з 12:00 до 19:00.
Вихідний – понеділок.
Телефони для довідок: 501–79–19, 501–78–07

Більше відомостей:

З 20 квітня по 20 травня 2010 року в галереї народної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва «Світлиця» у Києві буде представлена колекція батіку майстрині Алли Рукавіциної.

Батік – це мистецтво розпису на тканині. Алла Рукавіцина, вивчаючи та засвоюючи традиції давньоукраїнського орнаменту та писанки, ремінісценцій антично-середземноморських розписів, а разом з тим – символіки та алегорії сучасного авангардного малярства, стала справжнім поетом, романтиком, теоретиком і філософом батіку. Рукавіцина – ідеолог і керівник сімейної творчої групи «Tjanting». Займаючись батіком впродовж двох десятиліть, вона є автором більше 30 інтер’єрів громадських споруд у Харкові: серед них – два панно, за розмірами (60 м2) занесене до Книги рекордів Харкова.

Батік увібрав у себе ґрунтовну підготовленість пані Алли і в живопису, і в графіці, поєднавши колористичну виразність та чіткість і граничність форми. Роботи майстрині справляють враження видимої легкості, відчуття своєрідного свята барв, ліній і штрихів. Вони суміщують надзвичайну жіночність виконання, що полягає іноді в гармонії фарб, іноді – в примиренні, навіть «приборкуванні» непоєднуваного, з авангардно-символічними засобами виразності.

Багато що з її доробку – а це серії  «Ігри для тьянтінга», «Синє віяло», «Наша земля легша за пух», «Біла  призма», «4-й блок» – легко  може перетворюватися в справжню окрасу інтер’єрів громадських споруд – офісів, установ, холів, готелів, санаторіїв, кафе, ресторанів.

Імпровізація, пошуки все нових образно-пластичних засобів притаманні художниці –  вона завжди блискуче реалізує своє мистецьке  право на творчий експеримент: нею створено серію ексклюзивних суконь, костюмів, жилетів, блузонів, курток, краваток, а також низку робіт у власноручно розробленій авторській техніці об’ємного батіку.

Зустріч з майстринею та відкриття виставки відбудуться 20 квітня 2010 року о 17:00 год

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити