Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка кераміки Марка Галенка

Виставка кераміки Марка Галенка

Дата події:

  • 9 жовтня 2009 - 10 листопада 2009 13:00

Місце події:

Музей українського народного декоративного мистецтва
Адреса: Київ, вул.Івана Мазепи, 21, корпус 29 (територія Києво-Печерської лаври)
Довідки за тел.: 280-36-93

Більше відомостей:

Марко Галенко належить до генерації художників, які прийшли в мистецтво кераміки слідом за такими визначними майстрами як Л. Богинський, О. Міловзоров, А. Ільїнський, Н. Ісупова. Нині Марко Анатолійович стоїть врівень з визнаними „метрами”, він знайшов свій мистецький шлях, свою творчу нішу.

Марко Галенко художник різноплановий: йому підвладні як традиційні гончарні форми, так і витончені скульптури, монументальні, просторові композиції.

Роботам майстра притаманні вишуканість і тендітність, елегантність і делікатність, які походять від  особистості самого художника. Його персонажі розумні, доброзичливі, привітні та усміхнені до життя і до кожного глядача.

Про Марка Галенка впевнено можна сказати, що він творить мистецтво позитивних емоцій. Герої його творів колоритні і весело-хитруваті козаки та козачки, які впевнено йдуть життям, працюють і святкують, жартують, народжують дітей, створюючи навколо себе оазу справжності та впевненості.

М.Галенко має неабиякі організаторські здібності. Він є одним із засновників Київського творчого об’єднання „Гончарі” (1978 р.), засновник художнього підприємства та галереї сучасного мистецтва „Грифон” (1988 р.). Викладав в київській школі № 119 і вже понад 10 років навчає дітей майстерності кераміки в гімназії ім. Т. Г. Шевченка.

У 2006 році за роботу „Арлекін” отримав першу премію на міжнародному фестивалі скульптури, кераміки і гончарства „Аржиля” у Франції (м. Румазьєр Лубер). М. Галенко – автор герба Печерського району м. Києва та герба рідного с. Дідовщина Фастівського району Київської області.

Твори художника зберігаються у музеях, приватних колекціях, галереях в Україні та за кордоном (Данія, Іспанія, Італія, Канада, Німеччина, Польща, Росія, США, Франція, Чехія).

Виставка працюватиме до 10 листопада 2009 року.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити