Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка кераміки Івана Бобкова

Виставка кераміки Івана Бобкова

Дата події:

Місце події:

Національний музей українського народного декоративного мистецтва
Адреса: Київ, вул.Івана Мазепи, 21, корпус 29 (територія Києво-Печерської лаври)
Довідки за тел.: 280-36-93, 280-58-12

Більше відомостей:

22 жовтня 2010 року о 16:00 в Музеї українського народного декоративного мистецтва у Києві відкриється виставка «Вогнем народжені» молодого київського художника-кераміста, члена Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслуженого майстра народної творчості Івана Бобкова.

Іван Бобков належить до нової, амбітної генерації художників гончарів, які отримавши професійну мистецьку освіту пов’язують своє майбутнє саме з творчою діяльністю.

Автор є віртуозним гончарем, який не лише майстерно володіє гончарним кругом, але й багатьма техніками оздоблення керамічних виробів. Його фляндровані миски та глеки, скульптурні композиції та дивовижні зооморфні посудини відзначені молодою, свіжою фантазією, наповнені позитивною енергетикою.

Досвідчений майстер своєї справи, Іван Бобков щиро передає знання наступному поколінню творців, закоханих у глину. Понад 13 років талановитий педагог викладає гончарське мистецтво у Державній художній середній школі ім. Т. Г. Шевченка.

Він  є учасником та лауреатом Всеукраїнських молодіжних симпозіумів гончарного мистецтва в Чигирині (2004, 2005, 2006 років).

У 2006 році за роботу «Клоун на леві» отримав гран-прі на сьомому міжнародному фестивалі скульптури, кераміки і гончарства «Аржиля» у Франції (ім. Румазьєр Любер).

У 2007 році в рамках політики підтримки державою талановитої молоді І. Бобков отримав Президентський грант для реалізації творчого проекту «Керамічне плесо історії»

На своїй персональній виставці художник представить понад три десятки художніх скульптур з глини та понад півсотні розписаних тарелей.

Виставка триватиме до 14 листопада 2010 року.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити