Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка картин Вікторії Проців

Виставка картин Вікторії Проців

Дата події:

  • 10 лютого 2010 - 9 березня 2010 13:00

Місце події:

Музей-квартира Павла Тичини
Адреса:
м.Київ,вул.Терещенківська,5,кв.1,3
тел. 234-43-27,
тел./факс. 228-40-01
Музей працює без вихідних днів.

Більше відомостей:

З 10 лютого по 7 березня в Музеї-квартирі Павла Тичини у Києві триватиме виставка картин молодої львівської художниці Вікторії Проців.

Про художницю

Вікторія народилася 1983 року у місті Лева в родині художників – Івана та Оксани Проців. ЇЇ батьки обрали собі оригінальний, самобутній, нелегкий, але витончений напрямок – графічний малюнок на тканині. Пишуть вони свої роботи на крепдешині, шовку, марлі, натягнувши тканинну основу на папір. Такий стиль вимагає точності, продуманості кожної крапки та лінії, кожного тону й півтону, в такій мистецькій роботі немає дрібниць – кожна лінія може бути і часто стає вирішальною.

Той самий стиль від батьків перейняла й їх донька, лише теми робіт у Вікторії інші – вона з добрим гумором і любов”ю, що поєднуються з непідробно дитячим сприйняттям світу, зображає на своїх картинах відомі і дорогі їй з дитинства сюжети. Роботи Вікторії нікого не лишають байдужими. Вони допомагають нам подивитися на себе зі сторони і знайти в собі те краще, що лишалося досі без уваги. Будь-яка її робота є надзвичайно ніжною, здається, що найменший вітерець може пошкодити оту незрозумілу на перший погляд рівновагу, яка додає роботі довершеності. А іще роботи Вікторії Проців – найкращі пігулки від поганого настрою. Іще не було глядача, який би не усміхнувся, оглядаючи виставку молодої мисткині.

Зараз Вікторія ні на хвилину не відходить від свого первістка – двохмісячного Іванка. Радість материнства і втіха від спілкування з дитиною обов”язково матимуть продовження в її творчості. А поки що пропонуємо Вам оглянути виставку, яка розгорнута в стінах музею, де років 15 тому мав першу персональну виставку в Києві тато Вікторії. Нехай ця плинність традиції буде щасливою для молодої художниці і щасливої мами.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити