Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка художнього скла Володимира Затинайка

Виставка художнього скла Володимира Затинайка

Дата події:

  • 2 - 13 грудня 2011 10:00 - 17:45

Місце події:

НЦНК “Музей Івана Гончара”
Адреса: Київ, вул. Iвана Мазепи, 29
Їхати: ст.м.”Арсенальна”, авт.№24, трол.№38, м/т №№ 406, 470, 520 (до кінцевої зупинки за Києво-Печерською лаврою)
Тел./факс: (044) 362 44 62
Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68
E-mail: honchar_museum@ukr.net

Більше відомостей:

2 грудня 2011 року о 16:00 в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відкриється мистецька виставка художнього скла Володимира Затинайка.

Виставка висвітлює творчий доробок художника, який зробив великий внесок в українське декоративно-прикладне мистецтво і зокрема в київську школу художнього скла.

Володимир Тихонович Затинайко – член Національної спілки художників України (1972 р.), художник першої категорії, учасник багатьох виставок декоративно-прикладного мистецтва, а також промислових виставок в Україні, Росії та в інших країнах зарубіжжя.

Народився Володимир Тихонович Затинайко 16 жовтня 1937 року, в Росії (місто Кашин Тверська область) в багатодітній родині. Діди-прадіди були козацького роду – запорізькі козаки, які були на службі у Івана Мазепи в Батурині. Після закінчення семирічної школи майбутній художник вступив до Одеського державного театрального художньо-технічного училища, далі продовжує навчання в Ленінградському вищому художньо-промисловому училищі ім. В.І. Мухіної за спеціальністю художня обробка скла. Отримавши диплом, Володимир Затинайко був направлений на роботу на Київський завод художнього скла, де пропрацював 30 років провідним художником. Виготовлення творів зі скла в умовах заводу можливе лише в співдружності художників, технологів і майстрів-виконавців. Однак без художника, який уособлює творчий початок, не було б мистецтва, тобто вищого духовного прояву людської діяльності.

Скло – багатющий, об’ємний, емоційно-образний матеріал, через який можна висловити своїми специфічними засобами всю гаму почуттів. Цьому сприяють і назви робіт: композиції «Мелодії», «Радість», «Дощик», «Чумаки», декоративна ваза «Троянди» та інші.

Твори мистця оригінальні, прості, модерні і, водночас національні за своєю архітектонікою та емоційністю. Вони відрізняються своєю декоративністю, витонченістю форми і гармонійним підбором кольорів. Пошук оптимального варіанту побутових скляних виробів, зручних для споживання та для виробництва одночасно, є важливим елементом в творчості художника.

Запрошуємо всіх бажаючих на виставку на якій будуть представлені роботи художника з фондів Національного музею українського народного декоративного мистецтва, Національного музею історії України, Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав» та роботи з власної колекції художника.

Вхід на відкриття виставки вільний!

Виставка діятиме з 2 грудня до 13 грудня 2011 року
щодня, крім понеділка та останнього вівторка місяцяз 10:00 до 17:30

ВХІД У МУЗЕЙ
для дорослих – 15 грн., для дітей та пенсіонерів – 3 грн.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити