Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Відкриття офіційної резиденції Святого Миколая в “Мамаєвій Слободі”

Відкриття офіційної резиденції Святого Миколая в “Мамаєвій Слободі”

Дата події:

 • 18 грудня 2009 - 14 січня 2010 21:00

Місце події:

Центр народознавства “Козак Мамай”
Київ, вул.Михайла Донця, 2

Більше відомостей:

18 грудня 2009 близько 13 години на території козацького селища 17-18 ст. «Мамаєва Слобода» у Києві відкриють офіційну резиденцію Святого Миколая. Дійство відбудеться у традиційній українській хаті Середньої Наддніпрянщини, а саме у садибі Титаря, що поруч із козацькою церквою в ім’я Покрова Пресвятої Богородиці.

«Миколая» – одне із найбільш веселих зимових народних свят, не тільки дорослих але й малюків.

Святий Миколай вибрав козацьке селище «Мамаєва Слобода» для свого офіційного осідку з метою забезпечення козацької підтримки усім його добрим справам.

За кілька годин до відкриття офіційної резиденції Святого Миколая в хатах на території «Мамаєвої Слободи» за участі дітей, відомих артистів, в тому числі почесного друга козацької Слободи – Олега Скрипки та інших громадських діячів відбуватиметься таїнство приготування медового тіста та випікання в справжнісіньких старовинних хатніх печах «печатних» медівників – Миколайчиків.

– Бажаючі зможуть здійснити прогулянку по «Мамаєвій Слободі» на запряжених кіньми санях – «Бо ж треба знати чи слизький сніг цього року випав».

О 13-00 відбудеться урочиста церемонія підписання «Глейту» (охоронної грамоти) між козаками та Святим Миколаєм щодо відкриття офіційного осідку.

– Після символічної прес-конференції відбудеться невеличкий концерт з виконання кантів та піснеспівів, а  також церковних дзвонів на честь Святого Миколая та дегустація печатних пряників «Миколайчиків».

– Дорослі зможуть скуштувати найулюбленішого козацького хмільного напою – «Варенухи» в “Шинку – коса над чаркою”.

Офіційна резиденція Святого Миколая буде діяти по суботам та неділям з 10-00 до 18-00 в період з 18 грудня 2009 року по 14 січня 2010 року.

Бажаючим придбати або ж власноруч виготовити та спекти в справжній печі української хати печатний медовий пряник – Миколайчик, звертайтеся за тел. 093-872-48-77; 361-98-48.

Увага дітям! Листи до Святого Миколая надсилати за адресою: 03061 м.Київ, вул. М.Донця,2 “Мамаєва Слобода” з приміткою “Резиденція Святого Миколая”.

mamajeva-sloboda.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

4 відповіді до “Відкриття офіційної резиденції Святого Миколая в “Мамаєвій Слободі””

 1. Гарна програма,але далеко до Києва. Прочитавши новини, мені здається, що я беру в програмах активну участь.Насправді я долучаюся до українських традицій, і роблю свою роботу мовчки щодня… Соломникарка.

 2. Людмила :

  вчора бачила сюжет про це на 1+1 і моєму обуренню не було меж – цей “Миколай” був у костюмі діда мороза і робив щось таке, що роблять санта-клауси в американських супермаркетах. це ганьба!
  А ще питання – звідки картинка вгорі з ангеликами? така до болю знайома картинка… ви знаєте, що використання без дозволу і посилання на першоджерело – це плагіат? сумно… такий хороший сайт…

 3. Katrusya :

  За тим, що показують по ТБ, не слідкуємо, бо маємо, що робити. Дивно, якби цю новину висвітлювали вчора, бо ж відбувалася вона сьогодні.

  Щодо картини, то ми її брали безпосередньо на сайті Мамаєвої Слободи і дали знизу на це посилання: http://mamajeva-sloboda.ua/news.php?id=384 А звідки цю картину взяли редактори сайту Мамаєвої Слободи, то вже до них питання.

  І Вам передсвяткового настрою! 🙂

 4. Людмила :

  Дякую. Хотілось би, щоб то було щось інше… щодо картинки, то вибачайте, що погао подумала про вас 🙂

Залишити відповідь

Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1147 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити