Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

У Києві покажуть рекордних розмірів козацьку люльку

У Києві покажуть рекордних розмірів козацьку люльку

Дата події:

  • 1 - 4 лютого 2012 10:00 - 18:00

Місце події:

Міжнародний виставковий центр (МВЦ)
Київ, Броварський пр. 15

Більше відомостей:

1 лютого 2012 року об 11:30 в Міжнародному виставковому центрі у Києві в рамках X міжнародної виставки подарунків “World of Gifts” до Національного реєстру рекордів України внесуть найбільшу козацьку люльку “обчеська”, зроблену з глини заслуженим майстром народної творчості України, гончаром в шостому поколінні Лесею Денисенко-Єременко. Люлька виконана в традиційній гончарній техніці розміром 60 сантиметрів та вагою 2.9 кг.

Фіксація рекорду проходитиме на стенді проекту “Зозулиця”, лауреату конкурсу неофіційних Евро-талісманів та постійного учасника міжнародних виставок подарунків та посуду. В экспозиції також буде запропонована унікальна глиняна книга, коллекція столового етнічного українського посуду. А в “Галереї новинок” виставки буде показана нова колекція свищика – оберега Зозулиці. Всі экспонати зроблені руками майстра-гончара Лесі Денисенко-Еременко.

“Обчеська” – люлька миру, використовувалась під час прийняття важливих рішень, з неї потягували всі присутні на зборах, її куріння було великою подією. Вона мала більший розмір за звичайну люльку, часом була інкрустованою намистом та дорогоцінним камінням, а також мала написи на кшталт “козацька люлька – добра думка”.

Серед гостей події: представники національного реєстру рекордів України, ЗМІ, професіонали сувенірної галузі України, представники торгових та міжнародних компаній, органів влади, культурні діячі, музиканти та інші.

Виставка “World of Gifts” є одним з найяскравіших, маштабних та престижних виставкових подій в сегменті подарунково –сувенірної індустрії України. Ювілейна виставка подарунків, продемонструє усі можливості подарункового ассортименту: вироби з кераміки, скла, фарфору, срібла, бронзи, шкіри, дерева, текстиля та інших материалів; VIP та бізнес подарунки; подарунки та сувеніри для оформлення інтерьєру; останні колекції модних аксессуарів, біжутерії та прикрас; вироби народних художніх промислів, а також широкий вибір эксклюзивних подарунків.
В ці дні виставка, перетворюється на школу обміну досвідом, знань, уроками творчості та майстерності, вона принесе радість відвідувачам новинками, сюрпризами та рекордами.

Для ЗМІ: вся інформація по тел.: +38 067 507-34-71, а також на сайті zozulica.kiev.ua та www.pem.com.ua.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити