Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Святкові зимові дійства у Львівському Палаці мистецтв

Святкові зимові дійства у Львівському Палаці мистецтв

Дата події:

  • 1 грудня 2009 - 7 січня 2010 09:00

Місце події:

Львів, Палац Мистецтв
вул. Коперника, 17
+8(0322) 72 89 33

Більше відомостей:

З 1  грудня  і аж до Різдвяних свят у Львівському Палаці мистецтв відбудуться святкові зимові дійства для дітей та дорослих. Розпочнуться заходи з урочистого відкриття офіційної поштової скриньки Святого Миколая у перший день зими в Палаці мистецтв.

Далі казкові події розгортатимуться так:

З 1 по 19 грудня – конкурс на найцікавіший лист до Святого Миколая. Скриньку встановлять у Палаці мистецтв, і діти матимуть змогу надіслати до святого Миколая листи з побажаннями та проханнями. А найслухняніших діток Святий Миколай винагородить дарунками.

21, 28 листопада та  5 грудня – в стінах Львівського Палацу мистецтв пройдуть вишкіл сотні волонтерів – «Помічників Святого Миколая», адже саме тут розпочне свою роботу уже вдев’яте  Фабрика Святого Миколая. Вишкіл – це двогодинне представлення акції для усіх охочих взяти в ній участь. Помічники цього Святого не лише пакуватимуть та розноситимуть подарунки діткам по всьому місту, а й створюватимуть святковий настрій на вулицях нашого міста: даруватимуть перехожим солодощі та вітатимуть із святами.

з 10 грудня у Львівському Палаці Мистецтв  – офіційний початок  роботи Фабрики по пакуванню подарунків Святого Миколая під назвою «Миколай про тебе не забуде». Завданням акції „Миколай про тебе не забуде” є зібрати та роздати подарунки для тих дітей, які могли би залишитися без нашої або ж батьківської уваги (діти-сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених родин). Минулого року організаторам акції вдалося рознести подарунки для більш ніж 3200 потребуючих дітей Львова, до акції долучилося близько 700 волонтерів – учнів старших класів та студентів. А 14 грудня – урочисте відкриття Фабрики та прес-конференція для представників ЗМІ за участю казкових героїв (Сніговиків та  Пінгвінів).

12 – 18 грудня – підготовчий етап (фотоквест) до проведення фотовиставки на тему «Подаруй мені свято». Участь у фотоквесті зможуть взяти усі охочі мешканці міста за наявності фотоапарата та уяви. Учасники матимуть 5 завдань, які вони  висвітлять у фотографії. Бонусним завданням буде особлива фотографія з акції «Допоможи Миколаю». Відповідність темі, технічні та художні характеристики знімків будуть оцінювати львівські успішні фотографи та організатори проекту.

з 17 по 27 грудня – у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться грандіозне дитяче новорічне шоу “Сніжність”. Музичною основою дитячого шоу став альбом «Сніжність» від Юрія Гнатковського та Юлії Лорд у жанрі Very specially Christmas. За традицією, кожен  маленький учасник дійства отримає солодкий подарунковий набір. До того ж, у Палаці Мистецтв відбудеться  серія вистав для дітей, позбавлених батьківської опіки: завдяки підтримці  мецената, який побажав залишитись невідомим, 500 підопічних Центру Соціальних служб для сім’ї  та молоді зможуть переглянути новорічне шоу «Сніжність»та отримати подарунки.

19 – 30 грудня – дитячі святкування, показ казки «Він поряд» (назва уточнюється) від театру «З вулиці на сцену». Волонтери та пластуни відвідають інтернати та сиротинці та покажуть вистави для дітей із цих закладів.

18 грудня – парад Миколаїв та конкурс на найкращу фотографію у костюмі Святого Миколая. Парад триватиме орієнтовно 30 хв., протягом яких «Миколаї» обходитимуть пл. Ринок, паралельно буде проведене опитування перехожих про найкращий костюм та торбинку.

8,9,10 січня – святкові концерти: театралізоване музичне шоу «Сніжність» в театрі ім. М.Заньковецької, за участю оркестру цього театру та зірок української сцени.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити