Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Персональна виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення»

Персональна виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення»

Дата події:

  • 3 лютого - 12 березня 2012 10:00 - 17:00

Місце події:

Національний музей Тараса Шевченка
Київ, бульвар Т. Шевченка, 12

Більше відомостей:

З 3 лютого по 12 березня 2012 року в Національному музеї Тараса Шевченка у Києві триватиме персональна виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення».

Результат 8-річної діяльності визнаного майстра мистецтв (звання «World masters» художниці вручили у Південній Кореї у 2010 році) Рудницької-художниці зможуть побачити і кияни. Адже саме Київ став стартовим майданчиком всеукраїнського мистецького туру Анжеліки. Протягом кількох останніх років її три окремі виставки мандрували світом, де відбулося понад 50 «персоналом» – у Франції, Угорщині, Бельгії, Нідерландах, Болгарії, Румунії, Македонії, Сербії, Хорватії, Чорногорії, Естонії, Литві, Латвії, Польщі, Кореї та інших країнах. Понад 20 персональних виставок художниці пройшло і в Україні, але жодна з них не була такою представницькою і грандіозною, як запланована.

– За кордоном мої роботи виконують місію народної національної дипломатії, бо на виставки приходять, як українські емігранти, так і місцеві прихильники мистецтва, відкриваючи для себе іншу Україну – яскраву, самобутню, доброзичливу, радісну. Пізнають емоційний бік нашої сутності, – розповідає Анжеліка Рудницька.
– Хотілося б, щоб і в Україні моє мистецтво, (арт-тур «Містерія літочислення» проїде державу від Луганська до Ужгорода), виконало об’єднавчу функцію, зшивши моєю Любов’ю і моїм мистецтвом в одне усіх, хто по-різному розуміє країну.

Твори Рудницької – колоритні, несподівані, графічні. У них поєднані сила тисячолітніх українських візуальних артефактів і дитяча беззахисність художниці.

Вперше у Києві буде представлене повне зібрання із понад 150 творів. Воєдино експозиційно зійшлися дві виставки, що мандрували Європою, одна з Азії, також буде презентована нова серія «Праморе» і цикл «Декаполіс».

На виставці також будуть представлені гобелени, декоративні тарілки та знамениті подушки-думочки. Цікавинкою обіцяє стати також колекція еко-сумок із льону із малюнками Анжеліки, які демонструватимуть подруги художниці – відомі українські дівчата. Експозиція буде розміщена у п’яти залах музею.

artvertep.com

Світлина facebook.com/AnzhelikaRudnytska

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити