Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Міжнародний родинний мандрівний фестиваль «Як намалювати птаха…»

Міжнародний родинний мандрівний фестиваль «Як намалювати птаха…»

Дата події:

  • 5 липня 2012 - 13 липня 2012

Місце події:

с. Космач, Косівського р-ну, Івано-Франківської обл.

Більше відомостей:

З 5 по 13 липня 2012 року в чарівному куточку українських Карпат в с. Космач відбудеться Міжнародний родинний мандрівний фестиваль «Як намалювати птаха…».

Під час фестивалю працюватимуть:

І. Етно-майстерні з традиційної української культури Київщини та Гуцульщини:

  • соломоплетіння, плетіння віночків, трав’яних ляльок (модератор – Раїса Павленко,член Національної спілки народних майстрів України)
  • глиняна іграшка, намисто, глиняна скульптура (модератор – художник-кераміст Зоя Предко)
  • писанкарство, різьблення (модератори – місцеві майстри);
  • тіньовий театр, українські казки (модератор – Наталя Оверчук)
  • вивчення традиційних танців, дитячі ігри та забави (модератор – Ганна Скрипка, Школа традиційного танцю);
  • майстер-класи з гуцульських танців, з виготовлення страв традиційної гуцульської кухні;
  • святкування Івана-Купала;
  • вечори української поезії;
  • екскурсії в Музей писанки, в Музей Гуцульщини в Коломиї, в Музей Олекси Довбуша в с. Космач.

ІІ. Зелена школа
(спільно з Київським природничо-науковим ліцеєм № 145 в рамках проекту «Від екології душі – до екології Всесвіту». Керівник – Наталя Махоткіна)

Під час Зеленої школи відбудуться:

  • «Уроки під липою»: інтерактивні заняття на свіжому повітрі з хімії, біології, фізики;
  • майстер-класи з органічної хімії (варіння мила, меду, мармеладу з трав, виготовлення власноруч парфумів, дезодорантів, мильних бульбашок, одержання ефірних масел з природних речовин, дослідження залізної води тощо);
  • майстер-класи з фізики (як зробити власну міні вітро- чи гідро- електростанцію, генератор для вітряка, ручну зарядку для мобільного телефону в польових умовах;
  • астрономічні спостереження нічні і денні на телескопі Celestron С8-S GT XLT (технічні характеристики: оптична схема Шмидт-Кассегрен, StarBright XLT, діаметр об’єктива 203 мм, фокусна відстань 2032 мм, світлопроникність 1:10,монтування Екваторіальне CG-5GT);
  • навчання обробці знімків в програмі MaximDl, Astrometrica;
  • інтерактивні лекції: «Генеза хімічних елементів у Всесвіті», «Екологія Всесвіту: проблеми космічного стіттєзвалища», перегляд наукових фільмів та дискусії просто неба;
  • семінар для вчителів;
  • похід на полонину, екологічна акція, щоденне частування чорницею, дегустація трав’яних чаїв з розповіддю про хімічний склад і дію органічних речовин;
  • майстер-клас з виготовлення екологічного морозива, сирів;
  • багато цікавого ще…
  • Модератори – вчитель хімії КПНЛ № 145 Махоткіна Н. С., Баранський О. Р., канд. біол. наук, зав. відділом «Астрофізика» МАН, науковий співробітник Астрономічної обсерваторії Національного у-ту ім. Тараса Шевченка, Ботанічного саду НАН України, ліцеїсти та випускники КПНЛ № 145 Олександр Давидов, Галина Стецун, Арсеній Жданов, Ірина Паньчук.

ІІІ. Міжнародні літня медіа-школа
(Організатор – Дитяча медіа студія «ПТАХИ» за підтримки Посольства Швейцарії в Україні):

  • майстер-класи з анімації, фото, відео;
  • дискусійний медіа-клуб «Просто неба»;
  • перегляди дитячих мультфільмів, ретроперегляди діафільмів.
  • До участі в школі запрошені аніматори з України, Німеччини, Польщі. Модератор – Рольф Берн, студія «Fantazia», Німеччина. Мультфільми, створені під час медіа школи будуть презентовані на семінарі в Національній агенції Укрінформ восени 2012 р., на міжнародних фестивалях та конкурсах. Робочі мови: українська, польська, німецька, англійська, російська.

Основна програма фестивалю проходитиме на присілку Ставник, що знаходиться в 4 км від центру села. Поруч із садибами – річка, водоспад. Розміщення в приватних садибах (із зручностями в будинку або на подвір’ї на вибір) по 4-5 чоловік в кімнаті. Харчування домашніми екологічно чистими продуктами.

Програма фестивалю розрахована на дітей від 5 років. Оптимальний вік учасників від 7 років. Вартість на 1 дорослу особу віком від 14 років – 1500 грн. Дітям до 14 років — 1 400 грн. Якщо дитина дошкільного віку не займає окремого спального місця і не потребує окремої порції харчування, то участь у фестивалі коштує 600 грн. Для багатодітних сімей можливі знижки, які оговорюються індивідуально.

У вартість входить: проживання, харчування екскурсійна програма, благодійний організаційний внесок. У вартість не входить трансфер, медичне обслуговування. Фестиваль є громадською ініціативою, оргкомітет працює на волонтерських засадах.

Протягом фестивалю діти перебувають постійно під опікою батьків або своїх керівників, які відповідають за їх життя і безпеку.

Більш детальна інформація про фестиваль є на сайті www.ptahy.com.ua. За довідками звертатися до Оксани Пацелюк: ел. скринька bogdanka@i.ua, тел: 050 932 11 80, 097 318 22 39.

Докладно про фестиваль

Міжнародний родинний мандрівний фестиваль «Як намалювати птаха…» було започатковано в квітні 2008 року. Фестиваль є громадською ініціативою, оргкомітет працює на волонтерських засадах як один із соціальних проектів громадської організації «Фонд «Відкрита політика».

Ідея: Сьогодні все більше актуалізується в Україні проблема збереження та відродження традиційних цінностей. Актуальною є зміна моделі проведення дозвілля в сучасному українському селі. Фестиваль – альтернатива масовій культурі, орієнтованій на штучні, споживацькі цінності, які стирають візерунки націй та нехтують екологією! Фестиваль – дія, де любов, співчуття і взаємодопомога є основою для подальшої долі людства! Фестиваль-Свято, бо співтворчість щирих людей завжди свято!!! Ми, батьки, відповідаємо за створення світу, сприятливого і безпечного для наших дітей. Чужих дітей не буває!

Протягом року працює Родинний центр «Як намалювати птаха…». При ньому створено Дитячу медіа студію «Птахи». Родинний центр організовує шкільні етнофестивалі в різних містах і селах, проводить майстер-класи, родинні свята, надає методичну допомогу в організації екологічного дозвілля.

Більш детальна інформація про соціальні ініціативи Оргкомітету фестивалю на сайті www.ptahy.com.ua.

Міжнародна літня медіа школа в Космачі

З 6 по 13 липня 2012 року в селі Космач Косівського р-ну Івано-Франківської обл. працюватиме Міжнародна літня медіа школа. Організатор – Дитяча медіа студія «ПТАХИ» за підтримки Посольства Швейцарії в Україні. До участі в школі запрошуються аніматори з України, Німеччини, Польщі та вчителі, учні зі шкіл, які готові відкрити наступного року анімаційні студії. Пріоритет надається юним журналістам та школам, з якими співпрацює Родинний центр “Як намалювати птаха…”, дітям з невеликих міст та сіл.

Місією Міжнародної медіа школи є навчити дітей та молодь використовувати медіа як інструмент не тільки вільного спілкування, а й відповідального спілкування, показати технологію створення анімаційних фільмів. Учасники оволодіють початковими навичками створення мультфільмів. Під час медіа школи будуть проводитися медіа майстер-класи з розробки сценарію, режисури, анімації, монтажу, працюватиме дискусійний медіа-клуб. Міжнародною командою створюватимуться анімаційні ролики на тему «Свобода? Свобода! Свобода…». Озвучування мультфільмів заплановано на серпень 2012 р.

Медіа-школу планується провести одночасно, коли проходитиме фестиваль «Як намалювати птаха…». Юні журналісти та медіа-педагоги зможуть більше дізнатися про традиційну українську культуру та долучитися до екологічної програми фестивалю, що також сприятиме формуванню міжкультурного діалогу, екологічної свідомості, європейських цінностей в цілому.

Мультфільми, створені під час медіа школи будуть презентовані на семінарі в Національній агенції Укрінформ восени 2012 р., на міжнародних фестивалях та конкурсах.

Робочі мови: українська, польська, німецька, англійська, російська.

Умови участі в Міжнародній медіа школі:

  • есе на тему «Свобода? Свобода! Свобода…» (до 15 червня 2012 р.);
  • ноутбук та фотокамера (1 комплект на команду);
  • проїзд керівника групи оплачується за рахунок організаторів. Для інших учасників групи – за власний рахунок;
  • необхідно оплатити внесок за участь у фестивальній програмі (100 грн.);
  • медична довідка про щеплення та епідоточення;
  • медичне страхування за рахунок учасників.

Проживання, харчування, навчання в Міжнародній медіа школі є безкоштовним.

Технічні параметри ноутбука: 2-ядерний процесор, 2 Гб вільної оперативної пам’яті. На ноутбуці має бути установлено програму з анімації (буде надіслана організаторами після отримання есе). Потрібен USB кабель.

Есе потрібно надіслати на адресу: 01021, м. Київ, вул.. Шовковична, 11, оф.6. Або на електронну адресу: bogdanka@i.ua (з позначкою «медіа школа»).

Інформація про роботу Міжнародної медіа школи буде розташовано на сайтах www.ptahy.com.ua, www.acop.com.ua та на порталі Громадський простір.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1150 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2024.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити