Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

“Мамаї” Катерини Косьяненко на Мамаєвій Слободі

“Мамаї” Катерини Косьяненко на Мамаєвій Слободі

Дата події:

 • 9 січня 2010 - 10 січня 2010 01:00

Місце події:

Центр народознавства “Козак Мамай”
Київ, вул.Михайла Донця, 2

Більше відомостей:

9 січня о 13-00 козацьке селище «Мамаєва Слобода» представлятиме живопис Катерини Косьяненко – картини «Мої Мамаї» (2007) та «Катерини» (2008), які нещодавно експонувалися у Флоренції на престижному форумі сучасного мистецтва VII Флорентійського Бієнале 2009 р.

Катерина Косьяненко єдина з України отримала Премію і медаль Лоренцо Медичі: Картини «Мої Мамаї» (2007) та «Катерини» (2008) будуть виставлятись в хаті «Титаря» на «Мамаєвій Слободі» 9 та 10 січня 2010 року.

Також на Слободі буде представлена унікальна кобза (точнісінько така ж, як була у Лицаря-невмираки Мамая у далекому сімнадцятому столітті) із зображенням парсуни самого Козака Мамая, яке було написане у дарунок Катериною Косьяненко спеціально для мистецької збірки козацького селища. В свою чергу Тарас Компаніченко на цій кобзі спробує відтворити “голос” самого легендарного лицаря “Мамая”!

В програмі заходу:

 • Виставка робіт художниці Катерини Косьяненко «Мої Мамаї» (2007) та «Катерини» (2008)
 • Виконання Заслуженим артистом України і козаком Тарасом Компаніченком середньовічної Української музики
 • Частування акредитованих журналістів та гостей найулюбленішим хмільним напоєм козаків, а відтак і самого «Козака Мамая» – «Варенухою»
 • Прес-конференція за участі:
  – Лауреата VII Флорентійського Бієнале 2009 р художниці Катерини Косьяненко;
  – Доньок письменника Олександра Ільченка – автора українського химерного роману «Козацькому роду нема переводу, або ж Мамай і чужа молодиця»;
  – Заслуженого артиста України і козакаТараса Компаніченка;
  – Директора Центру народознавства «Козак Мамай» Костянтина Олійника.

Про Флорентійське Бієнале

Флорентійське Бієнале має поважний міжнародний статус, проводиться з 1997 року. Бієннале 2009 р. проходило 5-13 грудня у місті Флоренція (Тоскана, Італія) під патронатом Президента Італії і за сприяння Міністерства культури Італії у Фортеццо да Бассо (Fortezza da Basso) в історичному центрі міста. 650 митців з 78 країн світу представили на суд публіки більш ніж 2000 творів, різних за світосприйняттям, технікою, жанрами, різновидами – живопис, графіка, скульптура, медіа, фотографія.

Флорентійське Бієнале 2009 року за міжнародним складом учасників і за змістом відповідає програмі ООН «Діалог між цивілізаціями». Флорентійський фестиваль сучасного мистецтва і являє собою подібний діалог цивілізацій. Представники різних культур мають можливість поділитися художнім досвідом, виявити загальні теми і збагатитися новаторськими ідеями, порівняти творчі методи і засоби виразності. Мовні бар’єри долаються універсальною мовою мистецтва.

Члени журі нагородили найбільш видатні роботи в наступних номінаціях: живопис, скульптура, графіка, змішана техніка, інсталяція, фотографія. Переможців визначали за єдиним критерієм – рівнем таланту, без упередженості оцінюючи приналежність до того чи іншого стилю і не звертаючи уваги на національну приналежність.

Більше на сайтах Катерини Косьяненко та Мамаєвій Слободі

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити