Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Майстер-клас з бісероплетіння

Майстер-клас з бісероплетіння

Дата події:

Місце події:

Національний музей українського народного декоративного мистецтва
Адреса: Київ, вул.Івана Мазепи, 21, корпус 29 (територія Києво-Печерської лаври)
Довідки за тел.: 280-36-93, 280-58-12

Більше відомостей:

18 вересня 2010 року о 13:00 в Музеї українського народного декоративного мистецтва у Києві відбудеться майстер-клас з бісероплетіння. Заняття проведе майстриня Ірина Слободяник.

Ірина Слободяник створює вишукані дизайнерські прикраси з бісеру. Всі її роботи виконано авторським способом багатошарового плетіння з поєднанням багатьох технік. Цей спосіб базується на переплетенні бісерних елементів або на виплітанні бісерних елементів з загальної основи. Завдяки використанню такої техніки виріб стає дуже гнучким та легким, але не втрачає при цьому об’єму.

Детальніше дізнатися про те, що таке багатошарове плетіння, подивитися на роботи майстрині та схеми для створення цих робіт можна в журналах «Модный» та «Модное рукоделие» (Росія) у щомісячних номерах, починаючи з лютого 2010 року, або завітати на майстер-клас 18 вересня 2010 р. о 13. 00, який Ірина Слободяник проведе для всіх охочих навчитися виготовляти вишукану прикрасу з бісеру (кулон) всього за одне заняття.

Слободяник ІринаЯк зазначає пані Ірина: «Я дуже люблю свою роботу, пишаюся власними досягненнями, тому мені дуже подобається розробляти все нові і нові складні прикраси, нові способи багатошарового плетіння, нові поєднання фактур, квітів та матеріалів, зокрема, каміння, кристалів, шкіри, текстилю, дерева та ін…».

Ірина Слободяник – учасник багатьох виставок, фестивалів, які проходили в Україні, Росії, Білорусії. Її роботи займали перші місця  в конкурсах «Золотые руки мастеров 2010» та «Волшебный бисер 2010», а також були відмічені дипломами  «За оригинальный дизайн, креативный поход в творчестве, высокое мастерство и профессионализм исполнения», від International Association Art – Biser на фестивалі  “The fairy beads 2010” та дипломом за колекцію “Український орнамент” на виставці “Фарби душі-2010» м. Мінськ (Білорусія).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити