Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Концерт на підтримку 70-річного скрипаля Леоніда Марчука

Концерт на підтримку 70-річного скрипаля Леоніда Марчука

Дата події:

  • 13 березня 2012 19:00 - 21:00

Місце події:

НЦНК “Музей Івана Гончара”
Адреса: Київ, вул. Iвана Мазепи, 29
Їхати: ст.м.”Арсенальна”, авт.№24, трол.№38, м/т №№ 406, 470, 520 (до кінцевої зупинки за Києво-Печерською лаврою)
Тел./факс: (044) 362 44 62
Тел. (044) 280 52 10, 288 92 68
E-mail: honchar_museum@ukr.net

Більше відомостей:

13 березня 2012 року о 19:00 в Музеї Івана Гончара відбудеться благодійний концерт на підтримку 70-річного скрипаля з Черкас Леоніда Степановича Марчука за участі інструментальної капели «Баламути», фольклорних ансамблів «Божичі» та «Кросна», ну і, звісно, самого скрипаля.

Про автора

Мабуть, можна позаздрити такій людині, як Леонід Степанович Марчук – в сімдесят років раптом перенестися в роки молодості, після 50-тидесяти річної перерви взяти в руки скрипку і згадати, що ти колись був класним скрипалем. Так дивно склалася доля – 20-тирічним хлопцем шахтар Леонід Марчук, який був відомим не тільки у себе в селі Бірки Любомльського р-ну Волинської області весільним музикою надумався поступати на скрипку до Луцького музичного училища. Але ж він не знав нот! Один хлопець-циган погодився позайматися з ним, навчаючи його на слух творам Паганіні. В гонитві за класичними музичними знаннями, навчаючись на 1-му курсі музучилища, Леонід не помітив, як переграв собі руки – катастрофічна травма для виконавців-інструменталістів, після якої фактично можна забути про улюблений інструмент. Викладач Леоніда, цінуючи музичний талант юнака, домігся його переводу до класу валторни. І так Леонід Степанович на 50 років перетворився на валторніста, ще й зараз викладаючи гру на духових інструментах у музичній школі №1 м.Черкаси. Але народна музика, народна скрипка, хоч і заховалися десь в глибині, але жили весь цей час в Леоніді Степановичі, аж доки не прорвалися назовні.

Вже два місяці Леонід Степанович не відривається від скрипки, майже кожного дня згадуючи традиційні волинські мелодії, і хоч травмовані ще в юні руки не завжди слухаються, він впевнено вертає собі форму скрипаля-віртуоза.

Для того, щоби підтримати цього чудового музиканта, 13 березня, у вівторок, відбудеться благодійний концерт в Музеї Івана Гончара (вул.Лаврська, 19 або І.Мазепи, 29) за участі інструментальної капели «Баламути», фольклорних ансамблів «Божичі» та «Кросна», ну і, звісно, Леоніда Степановича Марчука.

Вхід буде вільним, але вітаються пожертви, які ми передамо Леоніду Степановичу, адже у нього навіть немає скрипкового смичка (він поки тренується на альтовому), потребує ремонту скрипка… Початок концерту о 19.00.

Світлина sonyashka.sumno.com

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити