Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Виставка картин, вишитих гладдю

Виставка картин, вишитих гладдю

Дата події:

  • 11 березня 2010 - 30 березня 2010 12:00

Місце події:

Галерея «Світлиця»
Адреса: Київ, вул. Івана Мазепи, 31 (біля музею І.Гончара)
Вхід у “Світлицю” вільний.
Галерея працює з 12:00 до 19:00.
Вихідний – понеділок.
Телефони для довідок: 501–79–19, 501–78–07

Більше відомостей:

З 11 по 30 березня 2010 року в галереї “Світлиця” у Києві триватиме виставка авторської вишивки Світлани Ситник. Майстриня представить вишиті гладдю картини, на яких зобразила колоритне та просте життя українських сіл.

Інформація  про автора

Народилася  Світлана Панасівна Ситник на Донбасі у с. Городище  в сім’ї вчителя середньої школи у 1935 році. Згодом, через загибель батька на фронті, мама з трьома дітьми змушена була переїхати до с. Будо-Макіївка Черкаської області. Дочка Світлана, почувши по радіо про вступний конкурс до Київського училища прикладного мистецтва, вирушила  до столиці. П’ять років навчання на факультеті народної вишивки не лише дали їй знання і практику з вишивання, але й сприяли пробудженню хисту до шиття, фарбування тканин, малюнка та живопису; а паралельне засвоєння шкільного матеріалу за програмою десятирічки надало можливість отримати диплом середньої спеціальної освіти.

Після  закінчення  училища  Світлана Панасівна працює художником по батику, викладає вишивку душевнохворим у лікарні ім.Павлова.

…подружжя їде до Монголії, де чоловік працює на будівництві, допомагаючи піднімати народне господарство в дружній на той час країні. А Світлана Панасівна в цей час викладає в школі малюнок і живопис. Після повернення до Києва вона придбала швейну машинку і почала виготовляти трикотажний одяг, оздоблюючи його вишивкою.

Наділена творчим розумом, майстриня впевнено й сміливо накладала штрихи з ниток на трикотаж, створюючи нові й нові композиції квітів. Окрім того, Світлана почала опановувати  художню вишивку на тканині. Закохана в українське село, в його пейзажі, квіти, вона створювала картини, не подібні за технікою виконання ні до японських, ні до китайських, ні до в’єтнамських.

Виставляючи свої роботи у галереї «Лавра», на профспілкових республіканських виставках у Києві, майстриня мала безперечний  успіх та була нагороджена подяками від Київської мерії.

На виставці можна придбати представлені роботи.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити