Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

IV львівський фестиваль «Ляльковий світ»

IV львівський фестиваль «Ляльковий світ»

Дата події:

  • 10 травня 2012 - 20 травня 2012

Місце події:

Львівський палац мистецтв
м.Львів, вул. Коперніка, 17

Більше відомостей:

Вчетверте у Львові пройде Фестиваль «Ляльковий світ». І вдруге – з 10 по 20 травня у Львівському Палаці мистецтв (вул. Коперніка, 17, пов. 3) – проект “ETHNO’лялька, що представляє собою виставку-продаж етнічних ляльок та авторських ляльок на народну тематику.

Відкриття відбудеться в четвер, 10 травня о 17.00. Пропонований dress-code – вишиванки )))

Фестиваль «Ляльковий світ» став традиційним для Львова, його очікують майстри, поціновувачі авторської ляльки, львів’яни та гості міста. Організатори щороку розширюють географічні межі, залучають нових перспективних авторів та популяризують розмаїття технік та категорій виконання авторської ляльки, поширюють культуру лялькової творчості.

Цьогоріч “ETHNO’лялька” у залах палацу Мистецтв збере чи не тисячу етнічних ляльок. Давня українська мотанка, текстильні, солом’яні мотанки, сучасні ляльки у авторських інтерпретаціях. Народні майстри, професійні митці з різних куточків України покажуть львів’янам і гостям міста свої творіння. Родзинкою фестивалю стануть ляльки тернопілянки Людмили Павлової. Понад два роки майстриня вишиває народні регіональні костюми для ляльок. Буде представлено строї Східного Поділля, Центральної України, Лемківщини, Слобожанщини, Західної Волині, Галичини, Гуцульщини, Опілля, Полісся та інших регіонів.
Львів’янка Галина Швець покаже ляльки-мотанки у національному одязі різних куточків Латвії, культуру та звичаї якої вона давно вивчає та шанує.

П’ять ляльок з колекції «Мотанка.UA», присвяченої ЄВРО-2012 презентуватимуть на фестивалі киянки Наталка та Тетяна Катриченки. Це ляльки, які презентують кольори прапорів збірних команд Данії, Португалії, Німеччини, Нідерландів та Росії. Відома львівська майстриня Оксана Смерека-Малик представить проект «Оксанина лялька». Колекція із сотні авторських ляльок об’єднана в тематичні цикли: “Карпатія: дівки, газдині, молодиці”, “Князівни і боярині”, “Львів’янки пані та панянки”, “Ангельські хори”, тощо

На вихідних (субота та неділя 12-13 травня) у Палаці мистецтв відбудуться безкоштовні майстер-класи по створенню ляльки-мотанки.

Під час виставки відбудеться презентація художньої книжки лауреата Всеукраїнського конкурсу “Коронація слова” Христини Лукащук “Лялька-мотанка”.

Окрасою експозиції будуть вишивані рушники та вінки з квітів ручної роботи від місцевих майстрів.

Спостерігати за перебігом виставки, отримувати додаткову інформацію та поновлення в програмі можна у групі “Ляльковий світ” у FB та у події “Етно’лялька” за лінком http://www.facebook.com/events/378971822128454/

Зв’язок з організаторами: 
Ірина Сорокіна 067 949 07 14
Ганна Гаврилів 067 340 02 46

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити