Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

III фестиваль танців народів світу “DANCES OF THE WORLD – 2012”

III фестиваль танців народів світу “DANCES OF THE WORLD – 2012”

Дата події:

  • 5 лютого 2012 18:00 - 22:00

Місце події:

Будинок художника
Київ, вул. Артема 1-5

Більше відомостей:

5 лютого 2012 року о 18:00 у столичному Будинку художника відбудеться III фестиваль танців народів світу «DANCES OF THE WORLD – 2012».

У кожному з нас живе танець – танець життя і любові. Немає людини, яка залишилася б байдужою до звуків музики. Ритміка танцю захоплює і об’єднує в єдиному бажанні – пропустити крізь своє тіло і свідомість енергетику, що йде від танцювальної ейфорії.

Наша планета також кружляє в нескінченному танці, і дарує кожному народу свій неповторний і самобутній стиль самовираження в танці. Ми запрошуємо вас відвідати III-й фестиваль народів світу “DANCES OF THE WORLD – 2012”, який проходитиме в Києві 5 лютого 2012, де ви зможете ознайомитися з невеликою частиною танцювальної культури нашого світу. Більше 20-ти провідних танцювальних колективів України представлять вашій увазі характерні образи народних танців. Ви зможете побачити сплетення культур і різноманітність стилів у танцях Америки, Аргентини, Афганістану, Африки, Бразилії, Угорщини, Сходу, Греції, Грузії, Індії, Ірландії, Іспанії, Китаю, Кореї, Латинської Америки, Франції, Польщі, Німеччини, Росії і звичайно України, а також циганські, єврейські і багато інших різновидів танцювальних національностей, виражених в танці.

Сьогодні танці завоювали весь світ. Україна однією з перших відкрила своє серце цього щирого і пристрасного захоплення. Досить лише згадати всі TV-програми пов’язані з танцями, що підкорили серця глядачів за останні роки.

Танцювальні школи залучають мільйони учнів у всіх частинах земної кулі. І це – не дивно. Адже, кожен танець прекрасний у всіх своїх проявах. Він наповнений душею, глибинною пам’яттю поколінь різних народів з одного боку і професіоналізмом, харизмою талановитих виконавців – з іншого. Тому проведення III-го Фестивалю танців народів світу «DANCES OF THE WORLD – 2012» можна вважати днем ??залучення українців до справжніх шедеврів світової культури.

Всі глядачі, від малого до великого, отримають масу задоволення занурюючись у світ зачаровуючих танців, колоритних костюмів і незабутніх ритмів.

Подаруйте собі можливість, за один вечір, промайнути по цілому світу у вихорі запальних па.

Серце народів світу – танець, чекає на Вас!

Квитки продаються в Будинку художника, касах міста та на сайтах parter.ua kvytky.ua karabas.com biletik.ua

artvertep.com
Світлина amores-amores.com

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити