Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Фото-конкурс «Завтра — Різдво»

Фото-конкурс «Завтра — Різдво»

Дата події:

  • 1 грудня 2010 - 15 грудня 2010 18:00

Місце події:

Контакти:
Катерина та Володимир Клюзки
+380967062943
k.klyuzko@gmail.com

Більше відомостей:

Незабаром Різдво Христове – одне з найвеличніших свят українського народу. Воно збирає родини разом, народжує в серці кожного світле диво і щиру віру, надихає на добрі справи. В цьому святі відображений національний колорит, дух народу: мелодії, вертепні дійства, традиційні страви, різдвяні атрибути… І цю дивовижну атмосферу незабаром можна буде відчути в Музеї Івана Гончара.

Національний центр народної культури та Фотосалон «Цифра», плекаючи традиції українського Різдва, розвиваючи міжкультурний діалог, дбаючи про відносини добросусідства та родинного єднання з чистим серцем і світлими помислами започатковують безпрецедентний фото-проект – «ЗАВТРА – РІЗДВО!».

Переможці конкурсу будуть запрошені 26 грудня до НЦНК для нагородження.

Найкращі роботи відібрані журі можна буде побачити на унікальній виставці, що відбуватиметься на стінах Києво-Печерської Лаври під час заходу з 19 по 26 грудня.

Головні призи: спеціальний приз від Олега Скрипки та подарункові сертифікати від Фотосалону «Цифра» на великоформатний друк фотографій.

Умови: до конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), що відповідають заданій тематиці. Кожний конкурсант може подати не більше 5-х робіт загалом. Роботи надсилаються електронною поштою на адресу k.klyuzko@gmail.com або безпосередньо передаються координаторам конкурсу.

В тексті листа повинна бути вказана інформація про учасника (ПІБ, рід занять, місто) та коротка історія про те, як готуються до Різдва у родині конкурсанта.

Вимоги до файлів: цифрова фотографія з максимальною якістю та розмірами зображення у форматі JPEG, CDR без стискування, підписана назвою автора латинськими літерами з порядковим номером (приклад: Ivanov_1).

Термін подачі робіт: з 01 по 15 грудня 2010 року.

Журі конкурсу: організатори проекту «Завтра – Різдво!», Петро Гончар, директор НЦНК «Музей Івана Гончара», Ніна Матвієнко, народна артистка України, Олег Скрипка, співак, директор фестивалю «Країна Мрій», Марина Яременко, Фотосалон «Цифра».

Завтра – Різдво! Тож запалимо ЗІРКУ добрих традицій!..

Контакти:
Катерина та Володимир Клюзки
+380967062943
k.klyuzko@gmail.com
www.honchar.org.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити