Шукаємо приміщення у центрі Києва Більше не показуватиX

Дитячий національний конкурс “Я козацького роду!”

Дитячий національний конкурс “Я козацького роду!”

Дата події:

 • 20 листопада 2012 - 20 березня 2013

Більше відомостей:

20 листопада 2012 року Дитячий табір «Козацька Фортеця» розпочинає IV сезон Дитячого національного конкурсу “Я козацького роду!”.

Якими були козаки? Який одяг та зброю мали? Як воювали? Де і як жили? Що любили і цінували? Експериментуйте, фантазуйте, шукайте і фотографуйте усе, що уособлює та відображає справжніх лицарів України – козаків. Надсилайте фотознімки на Конкурс козацького фото та отримайте чудові подарунки від Дитячого табору „Козацька Фортеця” та партнерів конкурсу!

Мета конкурсу: сприяти вихованню у дітей патріотизму, зацікавлення козацьким світом, пізнання та захоплення національними героями через фотографію – як спосіб самовираження. Підтримати юних фотографів, допомогти повірити в себе та стати співавторами мистецького альбому. Розповсюдити інформацію про кращі світлини серед молоді України та в мережі Інтернет. Організувати виставку робіт юних фотомайстрів у Києві та під час усього літнього таборування у «Козацькій Фортеці».

Тематика: «В ОБ’ЄКТИВІ ФОТОКАМЕРИ – КОЗАЦЬКИЙ СВІТ» (козацький фотопортрет, фото історичних та архітектурних пам’яток козаччини, козацькі світлини на вільну тему).

Умови конкурсу:

 • Конкурс триває з  20 листопада 2012 р. до 20 березня 2013 р.
 • Робота має тематику: козацький фотопортрет, знімки історичних та архітектурних пам’яток козаччини, козацькі фото на вільну тему.
 • Надіслані чорно-білі та кольорові світлини мають бути виставкової якості, розміром 30х40 см. Кожен учасник може надіслати не більше 10 фоторобіт.
 • Учасники гарантують, що вони є авторами надісланих фото та участю у конкурсі не порушують прав третіх осіб. Якщо на світлині є зображення дітей, то обов’язково треба мати дозвіл від батьків дітей на демонстрацію цього фото. Знімки надавати в оригінальному вигляді (без використання Adobe Photoshop чи інших програм графічних редакторів).
 • Роботи надсилати на поштову адресу: а/с 79, Київ 211, 04211 Україна з позначкою
 • «Я козацького роду!». Додатково надати фото в електронному вигляді у форматі JPEG, записане на CD/ DVD чи надіслати на електронну адресу: tabir@hopak.kiev.ua
 • Надсилаючи роботу учасник має вказати на зворотному боці кожної фотографії: ім’я та прізвище, дату і рік народження, місце навчання, поштову адресу з індексом та контактні телефони. У коментарі можна написати додаткові пояснення до фото.
 • Організатори мають право на використання конкурсних робіт з метою популяризації Конкурсу та в інших акціях Дитячого табору «Козацька Фортеця» із зазначенням авторства.
 • Фотороботи, надіслані на конкурс, не повертатимуться.
 • Вік учасників: 6-16 років.
 • Кінцевий термін подачі робіт – 20 березня 2013 р.

Нагородження переможців:

 • Переможці конкурсу будуть запрошені до Києва на офіційне нагородження у квітні 2013р.
 • 1-10 місця – путівка до Дитячого табору «Козацька Фортеця»
 • 11-20 місця – справжні козацькі подарунки.
 • Переможці та лауреати стануть співавторами козацького поетично-художнього альбому та учасниками унікальної виставки козацького фото.

До журі увійдуть знані фотографи, діячі культури та мистецтв, представники Козацької Лицарської Школи, партнери фотоконкурсу.

Автор та організатор конкурсу: Дитячий табір «Козацька Фортеця».

Додаткова інформація про Конкурс на сайтах: www.hopak.kiev.ua,
або за тел.: +38 (098) 592-19-08, +38 (050) 410-79-32, +38 (044) 332-77-47
e-mail: info@hopak.kiev.ua , pr@hopak.kiev.ua

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Радимо придбатиДо крамнички
Що нового?Всі новини
Підпишіться на розсилкуЗгорнути
1148 людей вже підписалися
Новини проектуДивитися всі
Свіжі відгуки
Рукотвори, 2009-2021.Власниками дописів, світлин або видива є його автори.
Вітаємо поширення змісту з обов’язковим посиланням на джерело.
Проект працює на двигунці Wordpress
Утнув та оздобив: Богдан Гдаль
Facebook livejournal RSS/Feed

Повідомте про помилку

Увага! Слід заповнити всі поля!
Email-адреса має бути справжньою!

Первинний текст:

Ваше виправлення:

Ваше ім’я:

Ваша email-адреса:

Надіслати
Закрити